PDA

Zobacz pe?n? wersj? : lokalizacja modułu świateł tylnych oraz kamery tylnej infiniti fx35 05r



carservice
2nd-May-2015, 11:01
Koledzy prosze o pomoc w lokalizacji modułów kamery tylnej oraz lamp tylnych infiniti fx35 05r.
Zajmuje sie zawodowo motoryzacja i przerabiam światła w autach z innych stron swiata przednie ,xenony ,spryskiwacze ,poziomowanie ,tylne ,ledy itp oraz całą mechanika wszystko ,ale obecnie zakupiłem fx-a i przerabiam światła ,ale nie maiałem czasu szukać modułu ,prosze o pomoc jak ogarnę fachowo temat to może ktoś skorzysta dla swojego fx-a. :hail:pozdrawiam Bogdan z Rybnika.

zajac01
2nd-May-2015, 11:28
Moduł do tylnych świateł jest w bagażniku z lewej strony na dole w okolicach korytka/schowka. Najlepiej odkręć cały kosz od koła zapasowego. Chyba że masz cienkie ręce i ktoś Ci go potrzyma odchylonego do góry. Ale tak jest niewygodnie.


Właśnie dobieram się do przycisku bagażnika na listwie i jest jakiś moduł pod osłoną klapy bagażnika, ale czy to od kamery to nie mam pojęcia. Napisane na nim min.: cont assy-B/DC 28450 AQ000

Ologt
2nd-May-2015, 12:04
jak ogarnę fachowo temat to może ktoś skorzysta dla swojego fx-a. pozdrawiam Bogdan z Rybnika.

No czekam na jakąś fotorelację ,też chciałbym sam przerobić tylne światła

carservice
2nd-May-2015, 15:01
dzięki koledzy jak uda sie zrobić symulacje na tym module to opiszę to na forum .:)

slepy62
3rd-May-2015, 10:29
moduł do tylnych świateł jest w bagażniku z lewej strony na dole w okolicach korytka/schowka. Najlepiej odkręć cały kosz od koła zapasowego. Chyba że masz cienkie ręce i ktoś ci go potrzyma odchylonego do góry. Ale tak jest niewygodnie. Właśnie dobieram się do przycisku bagażnika na listwie i jest jakiś moduł pod osłoną klapy bagażnika, ale czy to od kamery to nie mam pojęcia. Napisane na nim min.: Cont assy-b/dc 28450 aq000

control unit assy-door lock 28450-AQ000

monitor assy-rear combination lamp 26760-CL00A