PDA

Zobacz pe?n? wersj? : oświetlenie popielniczki w FX35



LesioP
25th-May-2015, 23:28
Witam, proszę o info w jaki sposób wymienić żaróweczkę oświetlającą popielniczkę w FX 2005. Z góry dziękuję

sirtrojan
26th-May-2015, 10:43
Tak już lecę zrobić specjalnie dla ciebie filmik. Przecież łaskawie odwiedziłeś nas na forum, nie powiedziałeś dzień dobry ani się nie przedstawiłeś a prosisz o pomoc.
To nie sklep to społeczność która pomaga sobie na wzajem wymagając jednocześnie odrobiny szacunku dla siebie na wzajem.

LesioP
27th-May-2015, 23:13
Witam ponownie. Sorry, jeżeli poczułeś się urażony, nie miałem takiego zamiaru. Widocznie coś pokręciłem przy rejestracji na forum w marcu br.Wówczas powitałem SPOŁECZNOŚĆ i krótko się przedstawiłem. Szacunek mam duży do wszystkich forumowiczów, nie tylko "odrobinę". Reasumując - nieporozumienie.
Jeżeli to nie stanowi dużego problemu to proszę o poradę w w/w kwestii.

Pozdrawiam Leszek

korzen
28th-May-2015, 08:57
Poprostu odwiedz dzial powitan jeszcze raz jak cos pokreciles i po sprawie...

Co do zarowki popielniczki. Sciagasz galke zmiany biegow (w gornej czesci pod mieszkiem masz klips/haczyk). Pozniej sciagasz cala konsole/panel centralny. Zaczynasz od panelu z zegarkiem. Podwaz lekko np karta kredytowa. Jak sciagniesz zegarek to czesc w ktorej jest popielniczka, panel zmiany biegow i schowek na kubki podwazasz lekko tez karta i ciagniesz. Jest na zaczepy. Odpinasz kostki od podgrzewania foteli, swiatel awaryjnych i popielniczki... No i masz wszystko jak na dloni :)

Powodzenia

LesioP
28th-May-2015, 14:03
Wielkie dzięki za wyrozumiałość, tak zrobię jak radzisz. Swoją drogą dużo demontażu dla wymiany małej żaróweczki.
pozdrawiam

Leszek

korzen
28th-May-2015, 14:44
Nie jest duzo, tylko tak brzmi :) Temat ogarniesz w 10-15 minut...

LesioP
28th-May-2015, 15:27
Jeszcze raz dzięki, spróbuję w wolnej chwili to załatwić.
Pozdrawiam

slepy62
28th-May-2015, 16:49
Nie jest duzo, tylko tak brzmi :) Temat ogarniesz w 10-15 minut...

jak się ktoś "zakorzenił" lol i siedzi więcej w samochodzie niż w domu to może i 10~15 minut lol

jak ktoś tego jeszcze nie robił a jest ostrożny - i się będzie modlił na każdym urwanym zaczepem - ze 2~3 razy dłużej

ale fakt faktem - że jak się zrobi to pierwszy raz - to potem to moment...