PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Zablokowane oparcie kanapy, brak dostępu do bagażnika !! CHELP NID !!



lukasz32
1st-June-2015, 21:02
Dziś był pechowy dzień od samego rana. Zwieńczeniem było zablokowanie się oparcia kanapy, tzn. pociagam za uchwyt w bagażniku, kanapa ani drgnie, wyciagam ten cycek na środku kanapy wewnątrz - również nie działa. Generalnie tym cyckiem to nigdy nie potrafiłem otworzyć kanapy. Wciskał się ale nie wyciągał i kanapy nie składał. Więc wykręciłem uchwyt w bagażniku, linka jakby rozciągnęła się o 10 cm ale dalej nie idzie czyli nie jest urwana, kanapa ciągle zablokowana. Paluchami tam wygrzebać nic nie potrafię za oparciem.

Akurat dziś pakowałem coś dłuższego, 2 dni temu zamek kanapy puszczał normalnie.

Czy ktoś wie jak rozłożyć kanapę żeby się dorwać do zamka i go tam naprawić? W czwartek jadę na małe wczasy i jeszcze by mi brakowało, zeby zablokowała się klapa bagażnika ..:smash:

dewon7
1st-June-2015, 21:13
Ten guzik u góry oparcia służy tylko do tego żebyś wiedział czy oparcie jest zablokowane czy nie. Jeśli wystaje to znaczy że zamek się nie domknął. Generalnie jeśli wsuniesz rękę w szczelinę miedzy oparcie a siedzenie ( w środkowej części ) to powinieneś tam znaleźć taki uchwyt ( czerwona taśma ) do zwalniania blokady zamka. Pociągnij mocno i powinno się otworzyć

lukasz32
1st-June-2015, 21:46
Załatwione ;)
Dewon7 jestem Ci winien piwo (ew. kawę).

dewon7
1st-June-2015, 22:05
Niema o czym mówić :) M.in po to jest to forum żeby się wymieniać informacjami :)