PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Sterowniki szyb i foteli



Grucha
18th-June-2015, 10:30
Hej,
zaobserwowałem u siebie ostatnio pojawiającą się przypadłość, która dotyczy sterowników fotela pasażera, tylnych szyb i niekiedy lusterek. Objaw jest jeden: przy "pierwszej/pierwszych" kilku próbach przesunięcia fotela, zmiany kąta pochylenia oparcia, zamknięcia (tylko zamykanie) szyb tylnych, ustawienia lusterek nie "zaskakuje" sterowanie... Dopiero po kilku próbach dana czynność jest realizowana. Czy to z "nieużywania"? :) co na to można poradzić? Ktoś ma podobne doświadczenia?


pozdrawiam,
Wojtek

Grucha
27th-June-2015, 17:37
Wznawiam temat... Ktoś? Coś?


Pozdrawiam,
Grucha

LOKTONG
27th-June-2015, 18:06
Fotele nie maja nic z szybami czy lusterkami. Sprawdz czy bezpiecznik nie jest zasniedziały od tych peryferii

Grucha
7th-July-2015, 17:50
Hej Loktong...nie twierdzę, że mają coś wspólnego ze sobą. Po prostu i w jednym i w drugim przypadku jest problem z zadziałaniem. Dopiero po kilku próbach jest reakcja...jakby sam przycisk "nie stykał"...
Sam już nie wiem...


Pozdrawiam,
Grucha

sirtrojan
7th-July-2015, 19:01
za ciężki jesteś i fotel jak nie musi to nie chce się przesuwać.

tak poważnie to obstawiam nieużywane zaśniedziałe styki.

Grucha
15th-July-2015, 23:11
Hehe...sir...[emoji6]
Może i byłaby to racja, jeno ja swoje przyciężkawe cztery litery na fotelu kierowcy wożę a tu problem z bocznym[emoji12]
...też myślę, że to z nieużywania. A te moduły sterujące chyba nierozbieralne są?


Pozdrawiam,
Grucha

sirtrojan
15th-July-2015, 23:13
i tak zepsute to mozesz sprawdzić. Najlepiej z resztą spoktać sie z II infi i sprawdzić.
wychodzą przez podważenie i wyciągnięcie do góry.