PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Zacieła się płyta CD w radiu INFINITI G35 :(



danielV6
20th-July-2010, 22:37
Witojcie, mam mały problemik, zacieła mi się płyta cd w radiu fabrycznym w infiniti g35 z 2003 roku, da się ją jakoś awaryjnie wyjąć bez rozbierania tych wszystkich plastikow w okol radia ??

2 sprawa jak przestrojić radio na polskie fale, bo jest jakiś słaby sygnał porównując z dowolnym autem/europejczykiem


z góry dzięki


pozdrawiam

sirtrojan
20th-July-2010, 22:48
daniel1 chłopaki z W-wy z firmy MIKAR robią radia w FXach to zrobią i w G.
mogę ci pomóc tylko w ten sposób że wyślesz do mnie środeczek radia razem z płytką a ja im zawiozę do sklepu - cena za przestrojenie ok 300 PLNów lecz ile za wyjętą płytkę - nie wiem :/

wcześniej jednak skontaktuj się z nimi i zapytaj czy na 100% robią twoja furkę.
http://www.mikar.com.pl/kontakt.html powołaj się na forum Infiniti - może mnie jeszcze pamiętają ;)

Jak-by-co wal na PW albo w tym wątku :)
mikar sprawdziłem na swoim radyjku - straciłem wprawdzie RDS ale zbieram już ulubione radio maryja.


btw. nie wiem czy pisałem w odpowiednim wątku . Usłyszałem plotkę ze Rosjanie przerabiają w ten sposób że pozostaje RDS. Pokorespondowałem sobie z nimi i niestety ich przeróbki też powoduja jego zanik.

SZJ 2020
20th-July-2010, 23:12
nie jestem pewien ale miale ten sam problem w Murano. Po odlaczenu akumulatora na 15min. Jak podlaczylem go z powrotem to radio wyrzucilo wszystkie CD po koleji.

sirtrojan
20th-July-2010, 23:18
Daniel rzuciłem okiem na g35driver i to jest jakaś wada tych aut - co najmniej kilkanaście osób miało ten sam problem co ty ale śmigali z nim do dealera.

danielV6
20th-July-2010, 23:20
ok, na spokojnie przejrzę stronę i coś poradzę, dzięki raz jeszcze

pozdrawiam
Daniel

sirtrojan
20th-July-2010, 23:25
na szybko znalazłem jedną radę :) pewnie pisał to Polak ;)
płyta zacieła mu sie w CD jak podskoczył na nierówności wiec symulował takie same warunki uderzając ręką w konsole i naciskając eject hehehe :uwaga: pomogło - ale napisał żeby próbować do skutku. W jego przypadku słyszał ze mechanizm pracuje ale nie wyrzuca płyty - nie wiem jak jest u ciebie.

danielV6
30th-July-2010, 23:20
powyższe patenty nie pomogły :( chyba muszę rozebrać kokpit i dobrać się do radia i zmieniarki

POZIOMA
2nd-August-2010, 21:29
Jak ci się nie uda to ja mam sposób (wymiana):Cry:

sirtrojan
2nd-August-2010, 22:42
przenoszę do działu G35.

danielV6
20th-August-2010, 13:17
Pozioma wymiana pomogła :)

POZIOMA
20th-August-2010, 18:46
No to super że wszystko jest OK.:becky: