PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Stuki - maglownica



atomboy
15th-July-2015, 00:15
Zaczyna mi stukać przekładnia kierownicza, zawieszenie sprawdzone i jest ok pozostaje właśnie magiel. Szukam jakiegoś zakładu w Krakowie i okolicy który by się tego podjął. Byłem w jednym to gość krzyknął 1700zł po tym jak zobaczył jaki samochód. Na drugi dzień zadzwoniłem do tego samego zakładu i cena za regeneracje 400zł w dodatku bez znaczenia jaka marka samochodu także :lie: w dodatku potrwałoby to tydzień, śmieszny gość.

Przyda się każde info

Buziaczek81
15th-July-2015, 07:34
Atomboy Ja naprawialem swoja u nich Daja gwarancje i zawsze mozesz zostawic u nich i zrobia od a do z.Czyli montaz i demontaz.Ceny tez dobre maja a cala operavja trwa jeden dzien.Link http://malopolskie.maglownica.eu/regeneracja-maglownic/malopolskie.html

atomboy
16th-July-2015, 02:56
ze względu na miejsce zamieszkania wybrałbym serwis na prandoty w krakowie pewnie nie zrobią na miejscu tylko wysyłka? zadzwonię i dopytam.
Fajnie żeby jednak się najpierw temu przyjrzeli ale z tego co widzę to na 90% właśnie przekładnia kierownicza zdycha.
Jak długo mogę na tej usterce jeździć? tj. szykuje mi się trasa około 1000km i nie zdążę zajrzeć do serwisu..

Mazder
20th-July-2015, 18:41
Ta firma z linku jest dość ciekawa. Mają punkty demontażu i "skupu" rozsiane po całym kraju, a centrala mieści się w Łodzi. Pracują na trzy zmiany praktycznie non-stop i rzeczywiście są w stanie zregenerować maglownicę w jeden dzień. W przypadku popularnych aut po prostu dają drugą.

Jeśli chodzi o jakość i dokładność, to póki co na magle od nich miałem najmniej reklamacji. No i jako jeden z niewielu zakładów tego typu operują w cenach brutto, bez domyślania się, czy bez faktury będzie taniej.

atomboy, pytałeś, ile możesz jeszcze jeździć ze szwankującym maglem. Jeżeli na razie tylko stuka, to się nie przejmuj. Zasadniczo dopóki nie cieknie, to jest do przeżycia.