PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Nie mogę zamknąć prawych drzwi z pilota w G35



danielV6
21st-July-2010, 14:38
Witam, mam mały problem nie mogę zamknąć prawych drzwi z pilota w G35 co to może być za przyczyna?

pozdr

sirtrojan
21st-July-2010, 15:03
naciśnij II raz zamknięcie to może się domkną.
jest opcja do zaprogramowania przez consutl-a ze np z pilota otwierają sie drzwi kierowcy a potem reszta albo II opcja - wszystkie na raz. moze cos ci sie rozkodowało :/

Jak nie działa tylko tej jeden zamek nie obędzie sie bez naocznej inspekcji! czyli rozebrania boczków.

dewon7
21st-July-2010, 18:41
W moim też ostatnio coś zaczynają nawalać prawe drzwi. Niekiedy trzeba kilka razy naciskać pilot żeby się zamknęły a nieraz w ogóle zamek nie reaguje. Co ciekawe dzieje się tak gdy samochód stoi przez dłuższy czas na słońcu :) Chyba też nie wyrabia w takie upały :)

danielV6
21st-July-2010, 20:45
każdemu jest ciężko w upały hehe

ja swoją pociechę wstawiłem do serwisu do znajomego to ma przejrzeć to i owo, także jak odbiorę to napisze co mu dolegało

pozdr

Jacob_USA
22nd-July-2010, 17:09
A mnie nawala ostatnio pilot jak by za wilgotno bylo i trzeba wiele razy klikac na pilocie zeby sie zamknal albo otworzyl a juz nie wpsomne o bagazniku....

smola71
22nd-July-2010, 21:25
czas wymienić baterię???

sirtrojan
24th-July-2010, 21:24
zgodzę się ze smołą :) Bateryjka woła o wymianę.

Jacob_USA
24th-July-2010, 22:19
zgodzę się ze smołą :) Bateryjka woła o wymianę.
zrobilem to w pierwszej kolejnosci i nic :) dalej to samo jak i w jednym taki i w drugim pilocie...

POZIOMA
2nd-August-2010, 20:19
A jak zamykasz guzikiem od środka to normalnie się zamykają czy też nie?

rybka
21st-June-2015, 22:12
Witam zakupiłem dwa dni temu infi i rowniez mam ten problem tylko z drzwiami kierowcy:( z kluczyka zamkne z pilota nie... wyglada to tak jakby nie mial silownik sily pociagnac tego :(

a drugi problem mam taki ze szyba od kierowcy po nacisnieciu zamykania idzie do samej gory cofa sie do polowy i zatrzymuje i tak caly czas... dopiero malymi pstryknieciami mozna ja zamknac i brak domykania przy otwieraniu drzwi ze lekko sie opuszcza i po zamknieciu zamyka:(

mial ktos taki problem???