PDA

Zobacz pełną wersję : Trudny temat - kradzież.

stefmat
2nd-August-2015, 10:50
Ostatnie informacje internetowe o kradzieżach w Warszawie Mazdy 6, z których co 10 nowy wóz jest kradziony w stolicy, wzbudziły mój niepokój.
Na filmie widać jakieś manipulacje przy zewnętrznym lusterku kierowcy (chyba?), a potem bez problemów odjeżdża mrugając światłami.
Moje pytanie: czy Infinity jest pod tym względem lepszy?
Pełne ubezpieczenie , to jedno. GPS , to drugie. Ale co można więcej?
Ciepło pozdrawiam,
P.S. Oczywiście nie chcę wiedzieć co macie, ale co ja mógłbym zrobić?:behindsofa:

crazyPro
2nd-August-2015, 18:35
Ja mam u siebie dodatkowe zabezpieczenie, poczytaj tutaj: http://www.dest.pl/index.php/pl/immobilisery/dog-block-in-spiid sprawdzone, działa :)

Wysłane z mojego Z30 przy użyciu Tapatalka

sirtrojan
2nd-August-2015, 18:59
stefmat - trzymaj sie z daleka od Wawy. Najlepsze zabezpieczenie.

badyl
2nd-August-2015, 22:44
INFINITY to sprzet grajacy....

korzen
3rd-August-2015, 14:04
Calkiem ok do tego... Dlatego kradna wzmacniacze i glosniki... I to nie tylko w stolicy lol

tim
4th-August-2015, 17:24
Infinity lol

stefmat
8th-February-2016, 10:37
Czy można prosić jaśniej? Położyć się i smiać się z zabezpieczeń. A może tak robią ludziki o lepkich rękach? Ciepło pozdrawiam

dewon7
8th-February-2016, 11:02
Kolego co tu jaśniej pisać? Pytasz o zabezpieczenia antykradzieżowe samochodów marki INFINITI czy zabezpieczenia sprzętu grającego marki INFINITY? Jeśli rozkminisz tą subtelną różnicę to będzie dla Ciebie jasne skąd ten śmiech który nie ma nic wspólnego z ludzikami o lepkich rękach.

stefmat
27th-March-2016, 15:06
Jak ktoś jest na początku szlaku; to takiej różnicy w nazwie nie zauważy.
Ja nazwałbym to czepianiem się i brakiem tolerancji. Nie zrobiłem tym nikomu szkody. Młodszych można uczyć, bez sprowadzania do parteru.
Cytuję:
A jednak ryzyko kradzieży można ograniczyć. Też elektroniką. Przykład? Mazda 6. Kiedy rozniosło się, że to najczęściej kradzione auto w Warszawie, po konsultacji z policją dilerzy zaczęli montować w nich (za dopłatą) dodatkowe elektroniczne zabezpieczenia. Skutecznie. Jak dotąd nie zginęło ani jedno z tak przygotowanych aut.

Tym razem mam dokładniejsze pytanie: czy ktoś już takie zabezpieczenie w Infiniti zastosował? Jeżeli w Mazdzie działa??? Ciepło pozdrawiam, powoli się uczący.
Read more: http://wyborcza.biz/biznes/1,147879,19813918,kradziez-samochodu-wspierana-elektronika-jak-kradna-auta.html#ixzz446RFAzh4