PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Wymiana oleju i filtra



seba79
27th-July-2010, 06:27
Mam pytanie mieszkam w stanach i tu mechanicy zalecają wymianę oleju co 3,500 tysiąca mil i filtra oleju chciałem się dowiedzieć czy do przebiegu który mam 31 tysięcy Mil najlepszy był by olej CASTRO FULL SYNTETIC :hail::faint::attention:

sirtrojan
27th-July-2010, 11:25
Okresy między wymianami zalecają ci książkowe wiec możesz się ich spokojnie trzymać.
Natomiast co do oleju - przy tym przebiegu lej który chcesz byle full synthetic .Jeśli w twoim warsztacie mają dobry układ z Castrolem to polecą ci właśnie ten.

Jacob_USA
28th-July-2010, 04:27
Mam pytanie mieszkam w stanach i tu mechanicy zalecają wymianę oleju co 3,500 tysiąca mil i filtra oleju chciałem się dowiedzieć czy do przebiegu który mam 31 tysięcy Mil najlepszy był by olej CASTRO FULL SYNTETIC :hail::faint::attention:

Seba tak jak w servisie INFINITI jak i w Nissana leja do naszych aut Mobil 1 10W 30 full synthetic i 3-4k wymieniaj olej ;)

seba79
9th-September-2010, 01:23
ok ja oddaje auto zawsze do infiniti dealera na wymiane oleju i filtra co 3,500 mil, a olej jaki mi tam wlewa toAGIP LUBRICANTS nieslyszalem jeszcze o takim oleju,ale jesli serwis infiniti to robi to chyba wiedza co robia