PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Mechanik na Sląsku lub w Małopolsce



season29
9th-September-2015, 14:38
Pozdrawiam wszystkich:)

Czy ktoś z szanownych forumowiczów może polecić jakiegoś fachowca w Małopolsce lub na Śląsku?
Kiepskie mam doświadczenia u siebie w mieście:(

Dzięki

maxs
28th-October-2015, 21:35
Witam
Macie może jakiegoś mechanika co ogarnia cokolwiek w fx na terenie małopolska (kraków i okolice) - śląsk?

lukasz32
30th-October-2015, 01:19
Kolego kup sobie komplet dobrych kluczy i kilka innych divajsów ;) Święty spokój nie ma ceny, jak to powiadają. Czasu też zaoszczędzisz.

Miałem przez kilka lat takiego dobrego mechanika, ale sam diagnozowałem usterkę, sam kupowałem części, on wymieniał to, czego samemu mi się nie oplacało ruszać, dla przykładu za rozrząd w civicu brał 50zł a sprzęgło w leksusie około 100. Zawsze wszystko dokręcał i nic nie ginęło ze schowków :]

maciaboy
7th-January-2017, 17:06
Witam,
znalazłem mechanikach koło Krakowa, który pracował kiedyś w Nissanie i teraz ma swój warsztat. Terminy oczywiście kosmiczne. Na forum nissana opinie pozytywne. Oddałem do niego auto w zeszłym tyg. i zobaczymy co poradzi. Dam znać co i jak. Pozdro

Foka
22nd-August-2017, 01:14
Można dostać namiar ???

Borszowski
22nd-August-2017, 18:09
ja swojego FXa zawoziłem do Wiktora gościu ma warsztacik w Dulczy Wielkiej (koło Tarnowa)robił mi cały remont silnika i parę drobiazgów jeszcze:) gorąco polecam autko zrobione na cacy:) i prawie połowę taniej niż w innych warsztatach mi wyceniali. Więc jak ktoś chce to mogę dać numer telefonu. Dodam jeszcze że nie byłem jego pierwszym klientem z forum więc gościu godny polecenia