PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Wymiana prawa jazdy - wrzucam tu bo gdzie indziej nie pasuje :)



sirtrojan
30th-July-2010, 14:36
Moja kobieta po 2 latach od złożenia wniosku (!) postanowiła odebrać wreszcie nowy dokument prawa jazdy :) poszła do urzędu a tam pani poprosiła o zwrot starego prawa jazdy, które w sumie jest już nieważne - stare składane na pół. Jako że wcześniej je zniszczyliśmy albo wyrzuciliśmy i nie mieliśmy już starego oburzona pani z okienka poprosiła żeby moja Ania.. zrobiła nowe zdjęcia i złożyła nowy wniosek do .... starego prawa jazdy !żeby je wymienić na nowe ! Po małej awanturze i dyskusji na temat bzdurności prośby tej pani lub ogólnej procedury udało się załatwić sprawę normalnie - oświadczeniem .

Tak czy owak co to za absurd urzędniczy! chociaż wydaje mi się raczej, że zawiniła tu ignorancja jednego urzędnika.
Tak czy owak dokument już odebrany i mogę śmiało spożywać alkohol :) Wcześniej też robilem to śmiało jednak teraz mój kierowca ma już nowy dokument i nie muszę obawiać sie ew. kontroli.

dziękuję za lekturę

Jacob_USA
31st-July-2010, 04:39
Oj ta Anie to masz ladna :D hehehehe

Black
31st-July-2010, 15:17
urzędasy w PL niczym nie różnią się od tych z czasów mrocznego PRL-u.Niekompetentni,nieuprzejmi,olewczy a z wyglądu idż stąd i nie wracaj.