PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Dziwne dzwieki



SevaNY
26th-September-2015, 05:36
Jadas swoim modelem po miesce ,wydobywaja sie z nad wozia z przosu diwne szelesty nie bylo tego wczesniej tym bardziej jak wjade na jakies nierownosci ,moze ktos mial cos takiego ,pozdrawiam i jakie kolwiek odpowiedzi beda mile widziane .

grabba
26th-September-2015, 09:59
W pierwszej kolejności powyciągaj wszystko ze schowków.

SevaNY
26th-September-2015, 15:19
Wszystko w schowkach jest ok , ten glos stukania pukania wydobywa sie z po spodu przodu auta.

misiektoja
26th-September-2015, 16:22
Zdjęcie wskazywałoby na laskę, może gdzieś Ci stuka z przodu. W drugiej kolejności zmień jej położenie.

Sent using Tapatalk

SevaNY
26th-September-2015, 18:17
Nie no coty to juz zbadane jest laska lezy miedzy sedzeniem a slupkiem po lewej stronie ,to inny dzwiek wydobywajacy sie z pod spodu auta ,jestem umowiony do mechanika zeby zobaczyl co sie dzieje ,bo serwis infiniti niechcial mnie dzisiaj przyjac dopiero w tygodniu ,przyjade to powiem co bylo .

SevaNY
26th-September-2015, 19:42
Ok usterka okazala sie bardzo drobna przy przednim kole przy chamulcu zagiela sie za mocno blaszka ktora na nierownosciach sprezynowala i chalasowala ,mechanik ja odgiol i jest ok teraz .

Miko
26th-September-2015, 21:52
|"Ok, usterka okazala sie bardzo drobna. Przy przednim kole. przy hamulcu zagięła się za mocno blaszka, która na nierównościach sprężynowała i halasowala ,mechanik ja odgiął i jest ok teraz."
Sorry, czasami dzieci czytają nasze wpisy.