PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Kawa u korzenia :)



korzen
7th-October-2015, 21:09
Panowie i Panie. Ponieważ kolega zajac01 wpada do mnie w Sobote odebrac koła zimowe swierdziłem, że przeca bez kawy go nie wypuszczę :) Prawdopodobnie wpadnie jeszcze artone11 i cosmo czyli dwa forumowe FX z akebono lol

Jeżeli ktoś chętny na kawę, papieroska i pogawędkę serdecznie zapraszam :)

Pozdro
korzen

zajac01
7th-October-2015, 21:12
Na kawę, papierosa i pogawędke??? Na priv pisałeś jeszcze o dziewczynach ;)

korzen
7th-October-2015, 21:39
zajac01 kufa to przeciez miala byc niespodzianka lol

zajac01
7th-October-2015, 21:52
Oj tam oj tam, niespodzianka... Napisałeś o kawie to chętnych brakowało, a jak wiadomo że będą panienki, to nie nadążysz skrzynki z PW czyścić lol

korzen
7th-October-2015, 21:54
Hehehe za chwile SIR bedzie pożądkował forum to PW przestanie działać. Albo zrobimy inaczej :) Ja paże kawe wy zawijacie panienki lol

zajac01
7th-October-2015, 22:02
Uważaj, bo jak Ci przywieziemy leśnego ssaka i zobaczy Mercedesa, to siłą jej nie wygonisz :cheer2:

korzen
7th-October-2015, 22:12
Jak taki ssak przyjedzie :infi: :car: to z wrażenia was po drodze tak wyssie, że takiego merca to nawet nie osika lol

COUGAR
7th-October-2015, 23:09
Mnie to zawsze dobre spotkanie ominie ;/

sirtrojan
9th-October-2015, 17:20
Panowie ja również odpadam.
Pozdrówcie dziewczynki ode mnie :becky:

korzen
9th-October-2015, 17:54
A juz sie ludzilem, ze bedzie z kim browara trzepnac :) Reszta to sami kierowcy... No ale nie dziwie Ci sie ;) To jednak kawalek jest... Jak ktos inny chetny zapraszam. artone11 powinien byc, wlasnie z nim gadalem. Choc tez nie na 100... Wstepnie umowilismy sie na 12...

Byli i sie zmyli lol Dziewczyn nie przywiezli. Twierdza, ze zostaly po drodze lol
Dzieki Panowie za mila pogawedke. Fajnie bylo poznac :thumb:

zajac01
10th-October-2015, 22:09
Byli, pogadali, koła zabrali :)
Korzeń, Cosmo, miło było Was poznać i porozmawiać.
Po Czwartkach pod Narodowym, po raz kolejny utwierdziłem się w przekonaniu, że nie tylko marka Infiniti jest elitarna i wyjątkowa, ale także jej fani. Co zresztą widać po wypowiedziach na forum.
Ale że już wieczór, to więcej nie słodze, bo to nie zdrowe lol

Pozdrawiam i do zobaczenia w większym gronie.