PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Filtry



SevaNY
31st-October-2015, 23:12
Witam serdecznie , mam model infiniti QX70 2014 rok I z tego co widze pod maska potrzebne sa dwa filtry powietrza , jakie jeszcze moje pytanie jest , czy filter kabiny znajduje sie w tym samym miejscu co w FX35 2007 rok , za wszelkie informacje z gory dziekuje i pozdrawiam .

slepy62
1st-November-2015, 14:28
Witam serdecznie , mam model infiniti QX70 2014 rok I z tego co widze pod maska potrzebne sa dwa filtry powietrza , jakie jeszcze moje pytanie jest , czy filter kabiny znajduje sie w tym samym miejscu co w FX35 2007 rok , za wszelkie informacje z gory dziekuje i pozdrawiam .

Nie wiem gdzie był w FX35 z 2007.

W FX II generacji + filtr kabinowy znajduje się za schowkiem pasażera - schowek należy zdemontować i wtedy masz dostęp,
filtr kabinowy: 999A2VX000 (Models without technology package)
filtry powietrza: drożej OEM INFINITI 1654630P00 / taniej NISSAN VALUE ADVANTAGE: AF54M30P0JNW (też oferowany w serwisach :infi:) - a w sumie to to samo

SevaNY
2nd-November-2015, 03:46
Dzieki wielkie ,to biore sie do zdjecia schowka .

crazyPro
2nd-November-2015, 22:24
Ja w tym roku pierwszy raz zmieniałem sam filtr kabinowy. Zero problemów. Na YT jest nawet filmik jak to robić jak ktoś nie wie. Filtry zamówiłem u ślepego, bardzo dobre, nasączone czymś tam. W serwisie takich nie mają. Cena za dwa wyszła mi taka jak za jeden słabszy w serwisie z wymianą. :)

Wysłane z mojego Z30 przy użyciu Tapatalka

slepy62
2nd-November-2015, 23:31
Filtry zamówiłem u ślepego, bardzo dobre, nasączone czymś tam. W serwisie takich nie mają. Cena za dwa wyszła mi taka jak za jeden słabszy w serwisie z wymianą. :)
Adam - SevaNY jest u źródła lol

crazyPro
3rd-November-2015, 00:43
tak, tak, czytałem tu i tam :) poza tym NY - wiadomo :) ale warto wspomnieć o tych nasączanych, bo są droższe może ale warto ;)