PDA

Zobacz pe?n? wersj? : koniec żarnika?



crazyPro
3rd-November-2015, 00:04
Dzisiaj miałem taką sytuację: wracam sobie z pracy i nagle jedna z żarówek przestaje świecić (światła mijania miałem włączone). Na skrzyżowaniu, kiedy stałem, wyłączyłem na moment światła, włączyłem z powrotem i nagle zaczęły znowu świecić obie. Dziwne. Czy to może być oznaka niedługiej zmiany na nowe?

pgkoci
3rd-November-2015, 06:56
Dzisiaj miałem taką sytuację: wracam sobie z pracy i nagle jedna z żarówek przestaje świecić (światła mijania miałem włączone). Na skrzyżowaniu, kiedy stałem, wyłączyłem na moment światła, włączyłem z powrotem i nagle zaczęły znowu świecić obie. Dziwne. Czy to może być oznaka niedługiej zmiany na nowe?
Ja tak miałem w swojej hance ale dodatkowo czasami widać było delikatne mruganie. Przyczyną był właśnie kończący się żarnik.

crazyPro
3rd-November-2015, 09:09
Dzięki, chociaż wiadomo czego się spodziewać :)

Wysłane z mojego Z30 przy użyciu Tapatalka

Miko
3rd-November-2015, 09:13
Ja też tak miałem. Po wymianie żarników wszystko jest OK

Black
3rd-November-2015, 09:59
wyłączyłem na moment światła, włączyłem z powrotem i nagle zaczęły znowu świecić obie

mam identycznie,skoro mówicie że to żarnik a nie problemy z przetwornicą to wymienię tylko żarniki.

Tomek g35c
3rd-November-2015, 11:44
Od razu wymieniać żarnik... miałem tak już 3 razy w swoich Infach...
Trzeba wymienić... I pamiętaj - Nie ma co przepłacać!!! Chinole są dobre i tanie...
A na co ci żarnik który polata 10 lat... chyba nie zamierzasz tyle jeździć autem...

Wymieniać od razu 2 sztuki bo różnią się kolorem światła.

dewon7
3rd-November-2015, 12:59
U mnie w coupecie też jedna lampa szalała( tak jak u crazyPro ), miałem już zamawiać nowy żarnik bo każdy mówił że ten kończy już swój żywot. Okazało się jednak że to tylko kostka była delikatnie poluzowana w lampie. Wystarczyło palcem ją mocniej docisnąć aż coś tam wskoczy na swoje miejsce i po problemie. Sprawdźcie czy u was nie jest podobnie. Kupić nowy żarnik zawsze zdążycie...

crazyPro
3rd-November-2015, 13:56
U mnie w coupecie też jedna lampa szalała( tak jak u crazyPro ), miałem już zamawiać nowy żarnik bo każdy mówił że ten kończy już swój żywot. Okazało się jednak że to tylko kostka była delikatnie poluzowana w lampie. Wystarczyło palcem ją mocniej docisnąć aż coś tam wskoczy na swoje miejsce i po problemie. Sprawdźcie czy u was nie jest podobnie. Kupić nowy żarnik zawsze zdążycie...
Jest to jakaś opcja bo mi przestało świecić na jakiejś drobnej nierówności. Trzeba sprawdzić.

Wysłane z mojego Z30 przy użyciu Tapatalka