PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Zakup FX 37 - kilka pytań



asmo
6th-December-2015, 21:47
Cześć,
trochę się nie udzielałem na forum, ale po trzy letniej (bezawaryjnej i szczęśliwej) przygodzie z FX 35 planujemy zmianę na nowszy model FX'a, bo w sumie nie znam auta które mogłoby go równie godnie zastąpić ;)
Mam pytanie do posiadaczy, na co szczególnie zwrócić uwagę przy zakupie tego modelu, czy piasty nadal lecą tak jak w starszym modelu?
Jak odróżnić wersje wyposażenia? Czym różniły się poszczególne wersje rocznikowe (interesuje mnie rocznik 2008-2011).
Czy ktoś może dokonał podobnej zmiany i jakieś szczególne odczucia, co poprawili, co się polepszyło, a co może popsuli ;)
Czy koszta serwisu są nadal tak znośne jak w 35, czy coś kosztuje już szczególnie drożej?

Proszę o konkrety i własne odczucia, z góry dziękuje i pozdrawiam!

grabba
6th-December-2015, 23:40
Piasty lecą po ok 80 tkm. Najtaniej jest kupić OEM w US.

crazyPro
7th-December-2015, 01:20
Ja miałem najpierw kupić FX35, ale skończyło się od razu na FX37. Kupiliśmy rocznik 2008 z grudnia, ale pierwsza rejestracja miała miejsce w styczniu 2009. Wrażenia z jazdy niesamowite, wygląd jak dla mnie ponadczasowy, masa ludzi się za nim ogląda, w środku też super. Jak wsiadłem pierwszy raz to był moment kiedy zapomniałem że chce kupić poprzednia generację. Co do samego wyposażenia, ja posiadam wersję GT premium, ale chyba pakiety były mieszane, bo mam pewne elementy, które standardowo w tej wersji nie występują. Najbogatsza jest S premium jak sądzę. Przez 1,5 roku wymieniłem z przodu tarcze i klocki hamulcowe, amorki z przodu, łączniki stabilizatora i jakieś pierdoly jak filtry powietrza czy kabinowy. Więc tylko lać i jeździć :)

Wysłane z mojego Z30 przy użyciu Tapatalka

asmo
27th-December-2015, 22:46
zapomniałem napisać, a od dwóch tygodni w garażu stoi M37 ;)
jak będe miał chwile to cykne zdjecia i dam jakis opis, pozdro!

grabba
27th-December-2015, 23:32
Jak pierwsze wrażenia?