PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Przednią kamera



MISWRO
10th-December-2015, 12:52
Witam mam pytanie odnośnie właśnie kamerki a mianowicie czy ktoś z was miał już taki problem że jest w niej woda i nie mam pojęcia jak się tam dostała i za chiny ludowe nie idzie się jej pozbyć może ktoś z forumowiczów ma informacje gdzie mogę dostać taka kamerkę bo bym kupił i wymienił przypominam iż moje infi to fx z 2012 roku PR z ed listem czyli kamerka w zderzaku za jakie kolwiek informacje dziękuję infiok :hail:

stef
11th-December-2015, 00:08
Już po gwarancji?

MISWRO
11th-December-2015, 12:31
Nie ale nie chcą uznać tego jako naprawy gwarancyjnej i juz nie mam ochoty na walkę dzwonienie i udawadnianie że to nie moja wina hmmm więc wolę zrobić to sam jeśli uda mi się dostać kamerkę są tu do kupienia tyle że do poliftu kamera w znaczku ale pojęcia nie mam czy to taka sama kamerka a czasem z bytnio nie dysponuje żeby rozkręcić stara zobaczyć numer czy coś

Miko
11th-December-2015, 12:52
Więc napisz oficjalne pismo do Infiniti Polska i poproś o pisemne uzasadnienie odmowy naprawy gwarancyjnej i koniecznie wyślij poleconym z potwierdzeniem odbioru. Pamiętaj,że jak zrobisz coś w samochodzie na własną rękę to później już nic ci nie uznają jako naprawy gwarancyjnej.

slepy62
11th-December-2015, 20:55
Słuchaj SirMiWielebneKo bo cena nowej "wrębna" jest lol

Wszystko jedno czy FX50/37/35 - różnią się tylko wedle roczników (pierwsze 2 liczby w datach to miesiąc)

7385

Bartek.
11th-December-2015, 21:28
Za taki hajs to można kupić już niezły aparat lustrzankę... Dla innego porównania kamera z iPhone 6s nagrywająca w 4K kosztuje poniżej ok 30$ na ebay. Łupią aż boli :(

bobofruit
11th-December-2015, 23:18
Ja swoja uszkodzona kamerke przeszczepiłem z rozbitego lusterka bocznego kupionego na znanym portalu aukcyjnym. Koszt rozbitego lusterka pomijalny w porównaniu z ceną nowej kamerki.

Polecam ponizszy post.

http://www.ifans.pl/showthread.php?4617-Jak-sie-dobra%E6-do-przedniej-kamerki-w-FXII&highlight=kamery