PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Moje G35 zostalo przeterte przez starego dziada !!



Jacob_USA
10th-August-2010, 05:50
Dzis wybralem sie z Gabby na zakupy jak zwykle staje najdalej jak tylko moge od reszty choloty ktora nie dba o swoje samochody... wracajac po godzinnym spacerze po sklepie na czas zjawilem sie na parkingu przy moim samochodzie jak wlasnie stary dziad chcial przeciac pare pasow do parkowania zeby zaoszczedzic czas jazdy po parkingu i przetarl moje G35 !!!!!!!!!!

Lewy tylni blotnik i zderzak naszczescie jest to tylko przetarcie ale dla mnie to az przetarcie troche lakieru sie posypalo zderzak leciutko do plastiku przepalony.... i czeka mnie niestety malowanie calego panelu z lewej strony wlacznie tym elementem co przebiega nad drzwiami.... plus zderzak w calosci koszt naprawy wyniesie szanownego pana $1,075 odrazu pojechalem na wycene pan stary nie chcial policji :) a wiec grzeczna ugoda. I tak jestem wsciekly jak cholera pare dni temu go woskowalem :/:(\

Zdjecia zamieszcze jutro nie moge znalesc kabla do aparatu

Black
10th-August-2010, 18:25
to pech!

ja również staje daleko od innych aut,właśnie po to żeby jakis imbecyl nie obił mi drzwi wysiadając ze swojej machiny.

dobrzę że dorwaleś dziada!

czarnaxp
10th-August-2010, 19:32
i ja staje daleko od wszystkich co by nikt nie chcial mnie gdzies puknac drzwiami albo koszykiem... ale co najlepsze jakis czas temu pod sklepem zaparkowalam tam gdzie nie bylo samochodow, wracam ze sklepu z daleka juz widze, ze koszyk jest na moim aucie grrrrrrrrrrrrrr na szczescie tylko dotykal opony

sirtrojan
10th-August-2010, 19:38
chamstwo dotarło już za wielką wodę!

Jacob_USA
11th-August-2010, 02:53
A wiec wrzucam fotki :)

http://i219.photobucket.com/albums/cc34/elofek1/DSC_1153.jpg
http://i219.photobucket.com/albums/cc34/elofek1/DSC_1154.jpg

seba79
15th-September-2010, 04:48
Jacob usa nienprzejmuj sie tym ja dzisiaj pojechalem do znajomego lakiernika,jest włochem mialem glebokie zadrapanie na lewych dzwiach dosc powazne duze na dwa palce u reki,kolega Włoch przyszedl z jakas puszką magicznego srodka nie wiem jak sie nazywa ale ten srodek dla mnie uczynil cudo,zalał nim ryse przetarl wytarl wypolerowal normalnie w szoku bylem dwie minuty roboty drzwi jak nowe.

Żadnego malowania calych drzwi,a tak poza tym to ja tez parkuje jak najdalej od sklepow bo chołota rozwscieczona to dla mnie jak szarancza sie zachowuja na tych parkingach.

Ostatnio w sobote siedzialem w samochodzie na parkingu podjechala czarna nissanem maximą wysiadajac z swojego samochodu tlusta krowa uderzyła swoimi drzwiami w moje drzwi ,i mówie do malpy zeby nie dotykała mojego auta ,malpa zaczela biegac po parkingu i wyzywac mnie od rasistów ,tylko jedna mysl mi sie pojawila wyjsc za....ć w ryj,ale wez i wyjdz to pojedziesz w kajdanach z policjantami -hhehehehe to na tyle

Jacob_USA
15th-September-2010, 16:17
Dokladnie tak jest Seba u mnie niestety bylo malowanie juz jestem po robocie nie widac naprawde gdzie bylo malowane pewnie wyjdzie dopiero po czasie ale moze do tego czasu juz nie bede mial G :) tak czy inaczej w takich sytulacjach jak murzyn zaczyna szalec smiej sie z niej :D oni sie jeszcze bardziej denerwuja :D:D:D