PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Uwaga OSZUST! - mopony.pl i opony.inowroclaw.pl



gansan
4th-January-2016, 21:53
Chciałem przestrzec wszystkich przed zakupem opon ze sklepu www.opony.inowroclaw.pl i mopony.pl Obie strony to to samo, właściciel Łukasz Ciszak z Inowrocławia lub Janikowa.
Kiedyś brałem od nich Yokohamy Advany AD08 i wszystko było ok, cena dobra, szybka wysyłka, FV.. W grudniu zamówiłem Yokohamy zimówki i tyle, zero opon, zero kontaktu. Zacząłem szukać co i jak i się okazuje ze gość nie wysyła opon, jak się go postraszyło Policją oddawał kasę niektórym. Ostatnio nawet Policja nie robi na nim wrażenia bo po prostu nie ma z nim kontaktu. Po rozmowie z innymi oszukanymi ponoć na komisariacie w Janikowie gdzie jest siedziba jest znany z oszustw. Sprawę dziś zgłosiłem na Policje. Przestrzegam jeszcze raz.

Na innym forum znalazłem post z lipca 2014 tez o tej firmie"Krótko mówiąc osoba nieuczciwa, firma ewidentnie składa się z jednej osoby, która zamawia stare opony z hurtowni dopiero po otrzymaniu wpłaty. Czyli nie ma szans na "wysyłkę w 24h", jeśli w ogóle do niej dojdzie."


pozdr

tomwojko
5th-January-2016, 23:16
Kupowałem u niego opony jakoś w sierpniu. Kontakt zerowy, nie odpowiada na maile, telefonicznie też się nie da. Opony dostałem na raty o czym nikt mnie nie informował, kupując miałem info o dostępności 4 szt.. Pisałem, dzwoniłem, groziłem i nic. W końcu po kilku tygodniach otrzymałem kolejne 2 szt. opon bez słowa wyjaśnienia i przeprosin. Chciałem dostać fakturę, nie mogłem w żaden sposób jej otrzymać. Sprawę zleciłem znajomemu prawnikowi i po 2 tygodniach faktura dotarła do mnie.
Nie mam pojęcia jak gość działa ale nie polecam a wręcz odradzam a z tego co słyszę i czytam teraz jest jeszcze gorzej...