PDA

Zobacz pe?n? wersj? : I Spot w roku 2016, Tomaszów Mazowiecki.



tiger456
10th-January-2016, 00:15
Witam, dziś (09.01) w końcu udało nam się z kolegą Ologt zrobić mini spota w Tomaszowie Mazowieckim. Od razu przepraszam za brud na moim Infie, ale po przejechaniu ponad 300 km w nie najlepszej pogodzie inaczej wyglądać nie może. Kiedy przyjechałem na miejsce zostałem niesamowicie zaskoczony. Możecie wierzyć lub nie, ale jego FX wygląda jak nowy. Lakier jakby wyszedł prosto z salonu, że już nie wspomnę o idealnie utrzymanych oryginalnych aluskach 20'. Wnętrze perfekcyjnie czyste i kompletna opcja wyposażeniowa. Ja od momentu kupna swojego, skupiłem się na stanie technicznym. Niestety z powodu braku czasu nie mogłem poczynić żadnych postępów względem stanu wizualnego. Mam nadzieję, że za parę miesięcy mój FX będzie wyglądał chociaż w części tak, jak kolegi Krzysztofa. Cieszę się, że mogłem zobaczyć Infiniti w takim stanie. Napawa mnie to optymizmem do dalszego działania. Dziękuję serdecznie za bardzo miłe przyjęcie i mam nadzieję, że wkrótce znowu się spotkamy :)

Ologt
11th-January-2016, 00:13
Ja również chcę podziękować koledze Patrykowi za bardzo miłe spotkanie i gifty , a szczególnie za wymianę cennych doświadczeń które to posiada . Już po krótkiej rozmowie z Nim i wkład, serce który włożył w FX-a można wywnioskować iż jest to pasjonat tego modelu i bardzo dobry mechanik. Sam FX technicznie super , już nie ma co przy nim robić a kosmetykę z czasem się ogarnie .Jeszcze raz dzięki i mam nadzieję że to nie ostatni raz.

Tomek g35c
11th-January-2016, 17:23
Gratuluję spota... :)

My czasami na Stadion Narodowy nie możemy dojechać w większej liczbie jak 2... a tu proszę 300 km.
Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów... może kiedyś wpadniecie do Warszawy to podjadę FXem i też się spotkamy...

Ologt
11th-January-2016, 17:38
Ja na pewno kiedyś się wybiorę do Wa-wy bo w sumie nie daleko mam .Ogólnie to w wa-wie jestem czasami ale w godzinach raczej przed południowych .

tiger456
11th-January-2016, 17:48
Z przyjemnością przejadę się również do Warszawy Tomku. Dziękujemy infiok

kmn
26th-January-2016, 22:09
Mój fx w macie idealnie wpasowałby się jako trzecie auto do fotki. Gratulacje zacnych aut Panowie :) Olgota rzeczywiście błyszczy się nieprawdopodobnie jak na warunki pogodowe. Jakaś powłoka kwarcowa czy co;)

tiger456
26th-January-2016, 22:34
To teraz jak będziemy coś organizować, to wpadniesz na spota z Gdańska :)

Ologt
27th-January-2016, 17:24
Jakaś powłoka kwarcowa czy co

zymol carbon ,a przed tym mycie ,glinkowanie,korekta menzerną,podkład pod zymola