PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Wartości zbieżności kół.



tiger456
27th-January-2016, 10:48
Witajcie, dzisiaj będę wykonywał zbieżność i na naszym forum udało mi się znaleźć te oto wartości:

Przód kąt na zbieżność : 0 stopni 3,4 minut sumarycznie dla obu kół (czyli na koło ustawiasz połowe => 1,7 minuty kątowej)

Tył kąt na zbieżność: 0 stopni 10 minut sumarycznie dla obu kół (czyli na koło ustawiasz połowę => 5 minut kątowych)

Jeszcze gdzieś indziej znalazłem, że ustawienia od Murano / Zetki pasują. Otóż nie pasują, ponieważ wcześniej właśnie koła tak były ustawione i samochód trochę pływał. Te, które podałem wam teraz są od kolegi Bartka i czy zgadzacie się z nimi? W sumie bardzo istotny temat, a nie był za bardzo wałkowany :)

dewon7
27th-January-2016, 11:33
Dobry temat... szczególnie, że ja też na dniach jadę robić zbieżność po wymianie końcówek drążków :)

MarianoS81
3rd-November-2016, 11:46
Dziś byłem na ustawieniu zbieżności i powiedzieli że oni ustawiają pod Nissana 350z, z baraniałem i wyszedłem żeby zaczerpnąć wiedzy :) i teraz nie wiem czy ustawiać tak jak kolega pisze wyżej czy pod 350z ?

Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka

tiger456
3rd-November-2016, 12:10
Koledzy, nie ma takiej opcji żeby ustawić zbieżność lub geometrię pod Nissana 350Z lub Murano. Mi ustawiali na Hunterze, pamiętajcie żeby przy wyborze ustawień wybrać Infiniti USA! Po zrobieniu kompleksu Infuś prowadzi się idealnie. Zapłaciłem z wymianą końcówki drążka 170 zł :)

sebastian77
8th-November-2016, 00:18
Sprawdziły się te wartości? I czy sprawdzą sie przy fx II
Witajcie, dzisiaj będę wykonywał zbieżność i na naszym forum udało mi się znaleźć te oto wartości:

Przód kąt na zbieżność : 0 stopni 3,4 minut sumarycznie dla obu kół (czyli na koło ustawiasz połowe => 1,7 minuty kątowej)

Tył kąt na zbieżność: 0 stopni 10 minut sumarycznie dla obu kół (czyli na koło ustawiasz połowę => 5 minut kątowych)

Jeszcze gdzieś indziej znalazłem, że ustawienia od Murano / Zetki pasują. Otóż nie pasują, ponieważ wcześniej właśnie koła tak były ustawione i samochód trochę pływał. Te, które podałem wam teraz są od kolegi Bartka i czy zgadzacie się z nimi? W sumie bardzo istotny temat, a nie był za bardzo wałkowany :)