PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Procedura usunięcia błędu poduchy NIE DZIAŁA.



Bartek1987
13th-February-2016, 10:35
hej,

od dwóch dni próbuję skasować błąd tej poduszki, znaną wszystkim procedurą, jednak przestała pomagać, dalej mruga ta pier*** poduszka. Umówiłem się do ASO, tylko pytanie czy warto? Czy skasują błąd i przy okazji mnie, a błąd wróci np. za 2 tygodnie? Czy zrobią porządek z tą kostką pod siedzeniem kierowcy, chyba, że ktoś to umie naprawić/ naprawiał i z bani jest już ten błąd na stałe??

LOKTONG
13th-February-2016, 10:40
Poduszka pod fotelem wraca jak bumerang, wiele razy wykluczałem to w swoich autach lutujac kable na stałe. Moze to dosc inwazyjna metoda ale skuteczna w 100%. A pozatym kiedy potrzebujesz zdemontowac fotel całkowicie ?

Bartek1987
13th-February-2016, 17:42
no właśnie nigdy w żadnym aucie nie demontowałem całkiem fotela, jedynie da celów tapicerskich może być ta sytuacja. Które kable trzeba zalutować, tak, żeby ta poducha już nie mrugała? Masz jakąś może fotę, schemat, rysunek, cokolwiek, żeby wiedzieć co gdzie przylutować? To bym do ASO nie jechał.

grabba
13th-February-2016, 20:03
Może na początek kup środek w sprayu do styków elektrycznych, np. ISOL. Rozłącz wtyczkę pod fotelem popsikaj i złącz. Może pomoże ...

lukasz32
14th-February-2016, 00:19
Stajesz na głowie (dosłownie) tak gdzie pasażer z tyłu trzyma nogi, bierzesz trytytkę, obie łapki pod fotel, szukasz żółtej (chyba sie nie pomyliłem) wtyczki i dalej już wiadomo. Na głowie dlatego, że obie ręce potrzebujesz pod fotelem ;) Natomiast do lutowania to raczej trzeba będzie odkręcić fotel, jak Krzysiek mówi.

A z mechanikami ostrożnie, jak z lekarzami ;)

Bartek1987
14th-February-2016, 00:49
1. gdzie taki ISOL mogę kupić? jak już, to żółtą wtyczkę tym potraktować?
2. co z tą trytytką i wtyczką zrobić? sory, ale jeszcze nie zaglądałem pod fotel, więc nie bardzo rozumiem

z góry dzięki :)

grabba
14th-February-2016, 13:42
Bartek1987 - litości - trochę samodzielności.

Znalezienie na allegro zajęło mi 15 sekund - http://allegro.pl/motoryzacja?id=3&order=p&string=isol&bmatch=moto-koper-attr-aut-1-2-0204
Bez problemu kupić w każdym większym sklepie motoryzacyjnym (np. Norauto) i pewnie w większości marketów.

Sposób użycia jest opisany na opakowaniu.

Bartek1987
14th-February-2016, 15:26
chodziło mi o rodzaj sklepów, gdzie mogę to znaleźć, bo bez sensu płacić przesyłkę kilkanaście zł za puszkę wartą 6 zł, a allegro umiem obsługiwać. A w paru sklepach wczoraj byłem i tego nie mieli.

Kluczykiem dało radę zlikwidować błąd, zobaczymy na jak długo.

Ologt
14th-February-2016, 19:00
kup środek w sprayu do styków elektrycznych, np. ISOL.

Spytaj w sklepie o jakikolwiek preparat do czyszczenia styków , trochę tego jest na rynku .