PDA

Zobacz pe?n? wersj? : problem z centralnym zamkiem



inspektor2011
7th-March-2016, 13:31
witam wszystkich od jakiegoś czasu walczę z centralnym zamkiem w moim FX45 2004r , po wciśnięciu pilota zamykają się tylko prawe przednie drzwi i klapa bagażnika, po rozebraniu drzwi kierowcy i wyjęciu zamka zauważyłem że ich producentem może być firma Renault lub Infi robi dla nich też te zamki bo oba loga tych firm widnieją na obudowie. szukając na allegro zauważyłem duże podobieństwo zamków z renault koleos, więc pytanie czy ktoś z Was miał już kiedyś taki problem z awarią zamka centralnego i zagłębiał się w to bardziej i parował od w/w marki czy próbował w inny sposób je naprawić
dodam jeszcze że po wyciągnięciu zamka i rozebraniu ustaliłem że przyczyną awarii jest silniczek tam umieszczony, który nie ma siły przekręcić tryba blokującego zamek więc może ktoś stosował jakiś patent na przykład podmianka silnika z zamka z renault a zważywszy na koszty zamków na allegro warto trochę pomajsterkować i tanim kosztem naprawić zamek gdzie jedynym mechanizmem jest silniczek

tiger456
7th-March-2016, 13:37
Witam, przede wszystkim zapraszam do działu powitań:

http://www.ifans.pl/forumdisplay.php?4-Dopiero-do%B3%B1czy%B3e%B6-Przywitaj-si%EA-%B3adnie-!

Po przywitaniu się z nami spróbujemy coś działać :)

Bartek1987
7th-March-2016, 14:00
ja miałem problem z zamkami, przyczyną były siłowniki, obydwa do wymiany w prawych i lewych drzwiach.