PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Problem z immobiliserem



Black
18th-August-2010, 11:08
W sobotę nie wiedzieć czemu zalączył mi się immobiliser,fabryczny rzecz jasna.Po odpaleniu auto gaśnie po ok 10 sekundach,a spod deski ciągle słychac pikanie.Odlaczanie aku nic nie dało.

czy jest jakis prostszy sposób na odłączenie tego ustrojstwa niż jechanie z nim do serwisu Infi?.

sirtrojan
18th-August-2010, 11:14
Grzegorz spróbuj II kompletu kluczy - może immo w tym wypadku zadziała ? jak nie to pozostaje ci jednak wycieczka do INFINITI/NIssana i podpięcie pod consulta.

Black
18th-August-2010, 15:02
Zaraz ma do mnie przyjechać facet od tych spraw-zobaczymy.

sirtrojan
18th-August-2010, 15:48
trzymam kciuki

543

_____________________________________
edit:

nieformalnie dowiedziałem sie że już robione :) :thumb:

Black
18th-August-2010, 20:25
Wszytko udało sie szybko zakonczyć,okazalo się że to nie immo,tylko fabryczny alarm załączył się cholera wie czemu i dlatego takie jaja.

Spec ktorego wezwalem rozebral niemalże calą deskę i po kabelku doszedl do centralki ktorą odłączył i zostawił mi na pamiątkę.

teraz najlepsze-cena za robotę z dojazdem to zaledwie 200zł!,facet naprawdę zna się na wszelkiego rodzaju zabezpieczeniach,nie cwaniakuje,nie liczy za cos czego nie zrobił i w dodatku potrafi poskladac plastiki z powrotem jak należy.

jeżeli ktos mialby jakies problemy z wszelkiego rodzaju zabezpieczeniami to mogę dać namiar-kontakt PW.

Dodam jeszcze rzecz ktora kompletnie mnie zaskoczyła- po wywaleniu tego alarmu i dodatkowego antynapadu zgasła kontrolka service engin soon!!!.Nie moglem sobie z nią poradzić od kilku miesięcy,cuda powiadam wam cuda:).

sirtrojan
18th-August-2010, 20:51
hehe może odpiął ci kostkę zeby cię uspokoić hehe - zobacz czy pojawia sie jak przekręcasz kluczyk zaraz przed odpaleniem auta :)

Black
18th-August-2010, 21:04
nie no jest jak powinno,przkręcam kluczyk jest,odpalam gaśnie,proszę mnie tu nie straszyć:)

sirtrojan
18th-August-2010, 21:13
hehe to tak na wszelki wypadek - wiesz jak to jest z tymi fachowcami ;)

Jacob_USA
19th-August-2010, 05:12
Grzesiu Ty naprawde chyba najbardziej padnieta sztuke ktora zrobila fabryka INFINITI nabyles hehehe porazka non-stop cos masz z tym autem ;)

Black
19th-August-2010, 09:09
akurat awaria alarmu może zdarzyć się każdemu-bez przesady.

Zlikwidowalem wady fabryczne i poza nimi nic się nie dzieje,proszę się nie czepiać:).

temat off topuje czas go:lock1: