PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Fx35, 2005, jnras08u45x109100



Tomek954
30th-March-2016, 14:35
http://otomoto.pl/oferta/infiniti-fx-fx35-3-5v6-ID6ykgK9.html co sądzicie? Tylko sprzedaje handlarz i to mnie trochę martwi..

LOKTONG
30th-March-2016, 14:46
20 kilometrow odemnie, miałem takie i wiem na co zwroci uwage, jak bedziesz bardzo zainteresowany moge podjechac i go przeswielic. Miernik mam wiec moge zrobic pomiary.

Tutaj masz cos wiecej

http://www.ifans.pl/showthread.php?3306-Pro%B6ba-o-sprawdzenie-fx-35-JNRAS08U45X109100

kmn
30th-March-2016, 14:55
Nie ma co się zrażać, może ktoś zostawił w rozliczeniu. Wygląda ładnie.

dewon7
30th-March-2016, 15:08
Trochę golas i przebieg to 117 tyś mil a nie km. Ze zdjęć nic więcej się nie wyczyta bo są robione trochę tak żeby nic nie było widać. Trzeba prześwietlić w realu.

Tomek954
30th-March-2016, 15:20
Golas tzn. Czego mu brakuje? Przebieg za duzy dla tego auta?

sirtrojan
30th-March-2016, 15:28
Brakuje mu keyless i nawigacji/kolorowego monitora .

Tomek954
30th-March-2016, 16:32
Ze zdjęć też mi się podoba, brak nawigacji i keyless do przezycia:) Bardziej zależy mi na tym alby był sprawny technicznie no i w środku stan skór, brak bąbli na desce bo jestem dość pedantyczny. Tylko generalnie szukam z gazem ale jakby ponegocjował z ceną to sam bym zamontował.

sirtrojan
30th-March-2016, 17:30
To najlepsze jest to że z VINU wynika że to RWD :)

zajac01
30th-March-2016, 20:03
To najlepsze jest to że z VINU wynika że to RWD :)

Czyli jak w ogłoszeniu, "napęd na tylne koła" ;)


Tomek954 jeśli chodzi o brak nawigacji to i tak jej nie odczujesz, bo w PL nie działa. Bardziej brak kamery cofania, do której potrzebny kolorowy wyświetlacz o którym pisał Sirtrojan.

Tomek954
30th-March-2016, 20:34
No fakt 4x4 by się przydał.... a kolorowy wyświetlacz to była opcja? Myślałem że tylko po liftingu miały kamerę cofania i kolorowy wyświetlacz

sirtrojan
30th-March-2016, 20:41
Nie, przedliftowe które miały tzw pakiet technologiczny również mają te dodatki + keyless.

zajac01
30th-March-2016, 20:57
Plus DVD w podłokietniku i ekran otwierany z podsufitki.
Nie wiem tylko jak jest z aktywnym tempomatem. Czy wchodzi w skład pakietu technologicznego, czy był od niego zupełnie niezależny...

Ologt
30th-March-2016, 22:01
to masz czego brakuje temu golasowi do tzw.Full-a

20” koła,
utwardzone zawieszenie,
aluminiowe pedały,
aluminiowe relingi dachowe,
białe tylne kierunkowskazy.
Nawigacja Infiniti,
Kamera cofania,
TPMS ( czujniki ciśnienia w oponach),
Inteligenty klucz ( system bezkluczykowy )
Asystent pasa ruchu
DVD + ekran w podsufitce
4x4

tiger456
30th-March-2016, 22:06
Od którego rocznika był dostępny w FX-ie asystent pasa ruchu i DVD? Nie weszło to przypadkiem dopiero w 2005?

zajac01
30th-March-2016, 22:11
Asystent pasa ruchu był chyba dopiero w poliftowym. Z tego co pamiętam, to różni się przednią szybą.
DVD było dostępne w pakiecie technologicznym także w wersji przedliftowej.

Tomek954
30th-March-2016, 22:13
Dzięki za informacje, widzę że trochę do wypasu brakuje :)

Ologt
30th-March-2016, 22:24
Asystent pasa ruchu był chyba dopiero w poliftowym.

W przedliftowym też był .Wiem bo u mnie jest :)

kmn
30th-March-2016, 23:30
Ja mam jakiegoś mixa z tego wygląda:) w dodatku z lpg daje hybrydę;)

20” koła,mam
utwardzone zawieszeni, nie wiem
aluminiowe pedały, mam
aluminiowe relingi dachowe, mam
białe tylne kierunkowskazy, czerwone( i tak bardziej mi się podobają)
Nawigacja Infiniti, janosik
Kamera cofania, czujniki
TPMS ( czujniki ciśnienia w oponach), nie wiem
Inteligenty klucz ( system bezkluczykowy ) klasyczny klucz:)
Asystent pasa ruchu, tylko lusterka:)
DVD + ekran w podsufitce, dźwięk silnika wystarczy
4x4, mam

Nie jest full ale nie zamieniłbym swojego infa na inny. Musisz jechać zobaczyć i sam będziesz wiedział czy Ci pasuje:)

Tak z ciekawości, czy forumowicze, którzy mają nawigację i dvd często z tych dobrodziejstw korzystacie?

Ja jeżdżąc 99% miasto zupełnie nie kierowałem się nawigacją i dvd, wydaje mi się, że trzeba na spokojnie się zastanowić czy jest to niezbędne wyposażenie, bo, że fajnie mieć to wiadomo:)

Ologt
30th-March-2016, 23:53
20” koła,mam
utwardzone zawieszeni, nie wiem
aluminiowe pedały, mam
aluminiowe relingi dachowe, mam
białe tylne kierunkowskazy

to wchodzi w pakiet SPORT i osobno tych rzeczy nie zamówisz




TPMS ( czujniki ciśnienia w oponach), nie wiem

heee jak możesz nie wiedzieć .Nie ściągałeś nigdy opony z felgi ?Masz kontrolkę na desce i w kompie pokazują się ciśnienia w każdym kole.




Tak z ciekawości, czy forumowicze, którzy mają nawigację i dvd często z tych dobrodziejstw korzystacie?

Nawigację używam jak najbardziej ,przecież po to jest ,nie muszę zaklejać szyby telefonem lub przenośną navi tym bardziej że rejestrator jazdy jeszcze jest na szybie

Co do DVD to najczęściej używają dzieci ,ale kiedy już podłączyłem na stałe odtwarzacz na sd/usb lecą cały czas teledyski tym bardziej że mogę je oglądać również w przednim monitorze i słuchać w fabrycznych głośnikach..
Jakby nie było dvd to bym nie płakał ale jak już jest to trzeba to wykorzystać na maxa.


Z tego co podajesz o swoim wyposażeniu to masz podstawę + pakiet SPORT

kmn
31st-March-2016, 01:14
No z tymi czujnikami to muszę sprawdzić, opony wymieniałem, nie osobiście co prawda ale hmm... kurczę już prawie 2 lata jeżdżę i nie wiem takiej rzeczy :nocoment: