PDA

Zobacz pe?n? wersj? : FX 35, JNRAS08U26X101823



arczi07
7th-June-2016, 13:36
Witam, prosze o opinie
http://olx.pl/oferta/infiniti-fx35-88tys-km-lpg-07r-CID5-IDfCdF9.html#2087ec3b47;promoted

sirtrojan
7th-June-2016, 14:26
Polift , bez sporta ale poza tym mi się podoba bo... miałem bardzo podobnego :)

Cena spoko. Należałoby się pochylić nad jego historią.
Auto ma juz keyless co uważam za jeden z lepszych wynalazków tak samo jak kamerkę cofania.

arczi07
7th-June-2016, 16:22
zdobylem od wlasciciela vin JNRAS08U26X101823

sirtrojan
7th-June-2016, 16:31
bez AWD.

janram
7th-June-2016, 19:29
Które literki o tym mówią?

maxs
7th-June-2016, 20:35
Które literki o tym mówią?

jak jest w 8 pozycji W do AWD a jak U to RWD

BJK
13th-June-2017, 20:48
Panowie i Panie, podbijam temat!

Oglądam to samo Infiniti, obecnie wisi na tym ogłoszeniu: https://www.olx.pl/oferta/infiniti-fx-35-warszawa-niski-przebieg-CID5-IDjOmgz.html
Z kodowania nr VIN trafiłem na fotki uszkodzonego przodu (pełny raport pod tym linkiem (http://www.prywatnyinvestor.com/wp-content/uploads/2017/06/Raport_autoDNA_JNRAS08U26X101823.pdf)), jeszcze w USA. Biorąc pod uwagę datę pierwszej rejestracji w PL, przypłynął uszkodzony do PL i tu był robiony.

Co stwierdzono w warsztacie. Oryginalna powłoka jest bardzo cienka. Wygląda na to, że został pociągnięty lakierem dookoła, mimo że nie było takiej potrzeby w związku z uszkodzeniami ze zdjęć. Być może po pomalowaniu przodu (strona pasażera i zderzak są nowe, strona kierowcy była naprawiana) kolor się nie zgadzał... Podłużnica po stronie pasażera była prostowana (jutro sprawdzę na geometrii jak wygląda jakość tej naprawy). Do zrobienia stricte eksploatacyjne rzeczy: hamulce i drążki kierownicze plus oczywiście opony. We wnętrzu jest "zbąblowane" obicie na podszybiu i uszkodzony fotel kierowcy na oparciu.

Generalnie na drodze dobrze chodzi, automat nie przerywa, silnik równo, również na gazie.

Co sądzicie patrząc po historii i tym co wyszło u mechanika? Wart zainteresowania czy od razu skreślić?

kotlet2009
13th-June-2017, 21:32
Cena auta jest strasznie niska w porównaniu do innych ogłoszeń w tym roczniku.. moim zdaniem nikt nie sprzedaje dobrego auta grubo poniżej ceny rynkowej..
Ogólnie auto mimo że polift to wygląda słabo..ale to tylko moja opinia..

BJK
13th-June-2017, 21:41
Wygląda słabo pod względem wyposażenia czy technicznym czy jak? Generalnie wiem, że nie sprzedało się przez komis w Szczecinie, dlatego trafiło do Warszawy z niższą ceną...

kotlet2009
13th-June-2017, 22:38
Technicznie to nie wiem ..chodziło mi o stronę wizualną..
Może to kwestia tych paru fotek..jednym podobają się rude a innym blondynki..��
W tamtym roku była cena 47,000 a teraz 32,000 - sam przyznaj że duży spadek ceny.. który jest napewno czymś spowodowany..

220483
13th-June-2017, 22:52
Dla mnie za mocno uderzony. Prawa podłużnica obstawiam ze wstawiana. Kupuje sporo aut z USA ale nie takich. Ja bym szukał dalej. Dodatkowo cały malowany i po prostu brzydki

milo222
14th-June-2017, 10:51
no strzał był konkretny - mimo że niski przebieg i niska cena ja bym się mocno zastanowił . Jest w Warszawie to umów się niech go Coobcio sprawdzi od A do Z. Pamiętaj że wywalone były poduszki a to już jest problem jeżeli np wymiana nie nastąpiła na nowe elementy a elementy używane których zgodnie z prawnie nie wolno ponownie montować, to jeżeli cokolwiek się stanie w przyszłości ubezpieczalnia będzie mogła się bardzo łatwo wywinąć ...