PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Ringi a'la BMW czyli Angel Eyes



sirtrojan
1st-February-2010, 21:18
hehe to kupujcie Anglel Eye- na ebayu, światła do pierkarnika, wiertełko, trochę kleju, silikonu i macie ;)

Z całej tej roboty najbardziej przeraża mnie włożenie lamp do piekarnika a co jak przypale? Szybko to w naszym kraju części nie dostane ;)
Filmik trochę starawy ale zawsze daje jakiś pogląd.


http://www.youtube.com/watch?v=0JSMQk61xQ8

Black
1st-February-2010, 21:19
te wyglądaja fajniej,nie ma co ukrywać.
Kuba Powiedz że myślisz juz o potomstwie ;) i dla niego szykujesz te smaczki :)

SZJ 2020
1st-February-2010, 21:21
hehe to kupujcie Anglel Eye- na ebayu, światła do pierkarnika, wiertełko, trochę kleju, silikonu i macie ;)

Z całej tej roboty najbardziej przeraża mnie włożenie lamp do piekarnika a co jak przypale? Szybko to w naszym kraju części nie dostane ;)

Jak zrobię kolekcje to wrzucę jakiś tutorial + filmiki jak to zrobić :)

otwrcie swiatel i EA to male piwo. dorobienie drugiego pojectora HID w miejsce DTRL bylo dosc skomplikowane

Jacob_USA
1st-February-2010, 21:22
Wujek dlugo dlugo nie !!! nawet nie krakaj bo bedzie tragedia :)

SZJ 2020
1st-February-2010, 21:28
chyba jeden ring bym wystarczył :)
Masz drugi zestaw światełek ?

te z trzema to byl tylko prototyp. teraz mam w garazy 4 komplety przednich swiatel, 2 tylne i 3 przednie grille.

:) :)

SZJ 2020
1st-February-2010, 21:29
Piekna robota czlowiek zlota raczka !! ;) ile zyczyl bys sobie za zrobienie czegos takiego dla mnie ? :)

zalezy co chcesz i najwiekszy problem to by byl z czasem. jestem taki zawalony robota ze nie mam czasu sie odlac.

Jacob_USA
1st-February-2010, 21:40
Mysle ze znasz sie na tym lepiej niz ja to jaki ekran zaproponujesz zdam sie na Ciebie kase paypalem wysle ;) a czas oto sie nie martw kiedy zrobisz to bedzie ( byle zeby nie bylo wiecznie) :P Co do dvd pewnie trzeba by bylo to w schowku zamontowac powiedz duzo bylo by z tym roboty ?? jest to do zrobienia dla cichociemnego ?

POZIOMA
1st-February-2010, 21:44
lampy nie wkłada się do piekarnika to głupota ja też zajebiście się bałem swoich rozklejać bo to były nówki nie śmigane a robi się to tak że bierzesz duży karton większy niż lampa wkładasz tam lampę zaklejasz taśmą robisz dziurkę i nagrzewasz opalarką ok 5-7minut.

SZJ 2020
1st-February-2010, 22:22
Jestem w trakcie budowy 2gich swiatel I musze jeszcze otworzyc jedna pare I zamontowac EA.

Postaram sie wszystko udokuentowac I napisac male "how to"

Schirru
1st-February-2010, 22:31
rewelacyjne auto. lampy swietne. tez takie chce!! :) opcja z monitorem również super. ciekaw jestem ile by mnie w Polandzie za zrobienie czegos takiego skasowali...

sirtrojan
1st-February-2010, 22:33
Podjedź do dobrego elektronika samochodowego - wyrzeźbią ci co będziesz chciał. W następną środę jadę do jednej firmy do podpytam.