PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Laczniki stabilizatora przod, gdzie kupic.



Jarek75
11th-June-2016, 10:09
Witam. Potrzebuje przednie laczniki stabilizatora. Mozecie polecic cos dobrego i sprawdzonego czy szukac w serwisie? Nie zalezy mi az tak bardzo na cenie,duzo bardziej na tym zeby to pojezdzilo.

grabba
11th-June-2016, 12:34
Napisz do ASO - kolizja@pgd.pl. Jeszcze niedawno mieli dobre ceny na niektóre części do 1gen.

Jarek75
11th-June-2016, 12:51
Dziekuje. Napisalem. Zobaczymy co i kiedy mi odpisza.

grabba
11th-June-2016, 19:22
Odpisują w tygodniu w ciągu kilku godzin. Przesyłka kurierem w cenie.

grabba
13th-June-2016, 19:36
Napisz jaką cenę mają w ASO. Przyda się innym.

Jarek75
14th-June-2016, 16:39
Dokladna cena za 2 sztuki to 325.68 zl brutto. Czas realizacji 4 dni. Dzisiaj zamawiam. Dzieki grabba.

grabba
14th-June-2016, 18:05
Proszę bardzo ;)

Piotr_FX
14th-June-2016, 23:09
Czy PGD ma niższe ceny niż ASO Nissan/Infiniti?

grabba
15th-June-2016, 20:05
PGD to ASO Infiniti.

crazyPro
16th-June-2016, 00:45
PGD to ASO Infiniti.
Raczej już dawno nie. Kiedyś PGD miało w swojej ofercie używane Infiniti, które na gwarancji od PGD robiło się już w serwisie. Ale mieli jakieś umowy dzięki którym wyglądało to trochę jak jedno ciało. Ale jakiś czas temu przestało. PGD to jedno a salon i serwis Infiniti to drugie. W tej chwili używane Infiniti dostępne są praktycznie tylko w salonie i jest od tego specjalny człowiek, natomiast w PGD jakiś czas temu były jeszcze resztki a teraz nie wiem czy coś w ogóle jest. Na stronie PGD też było kiedyś mnóstwo infi a teraz chyba nie ma wcale. Salon za to używane sprzedaje na swojej podstronie w otomoto :) tak to wygląda. Pozdrawiam

A tak poza tym, to w przypadku FX37 jak wymieniłem łączniki to cena wynosila ok 130 zł za sztukę :) więc taniocha

Wysłane z mojego Z30 przy użyciu Tapatalka

grabba
16th-June-2016, 06:49
PGD to nazwa firmy, która jest ASO Infiniti.

slepy62
16th-June-2016, 12:29
PGD to nazwa firmy, która jest ASO Infiniti.

Z formalnego pkt. widzenia nie tak do końca, obecnie wszystko w salonie / serwisie firmowane jest przez

firmę: IP (od: INFINITI POLSKA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
i zakładam że to typowy zabieg
1. marketingowy / wizerunkowy - czyli oddzielenie marki INFINITI - od segmentu "popular" oferowanego przez PDG (wielomarkowość)
2. biznesowy - czyli kasa, bardzo duże inwestycje (kapitał założycielski IP to AŻ 299 tys. zł !!!) a więc duże ryzyko
- a w wypadku takiego układu "spółek" ryzyko maleje bo odpowiedzialność jest ograniczona...
3. możliwości związane z "kreatywną księgowością" bo mamy do czynienia z Holdingiem itd....

Komplementariuszem IP... (w uproszczeniu WŁAŚCICIELEM) jest:

HOLDING 1 SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA (wkład wniesiony to AŻ 100 tys. zł !!!)

której właścicielami / założycielami są .. ??? no ... kto...:

Prezesi Holdingu 1 czyli założyciele PGD − Adam Pietkiewicz i Jacek Drogosz

Czyli wracając do stwierdzenia GRABBY - i TAK lol i NIE lol

Jak coś pokręciłem - to niech mnie "naprostują" IFanowcy biegli w KSH i KPC

grabba
16th-June-2016, 13:09
Szacunek Irku, że Ci się chciało. Mi chodziło raczej o to, że kupując części w ASO Infiniti kupujesz je od PGD - tak jest na fakturze.

slepy62
16th-June-2016, 13:12
Szacunek Irku, że Ci się chciało. Mi chodziło raczej o to, że kupując części w ASO Infiniti kupujesz je od PGD - tak jest na fakturze.

Bo hurtownię mają w ramach PGD...

dlatego pisałem "i TAK ... i NIE..." lol

sirtrojan
16th-June-2016, 15:32
i zamiast wyklarować zadziałałeś odwrotnie :)

Nie rozpisałeś jeszcze dlaczego spółka z o.o. ma dopisek komandytowa ;) i jakie korzyści podatkowe z tego idą hehe.

Tak czy inaczej - nikt jak TY nie ogarnia struktur i powiązań IP i PGD :thumb:

Nero
2nd-April-2022, 12:15
Hej,

odkopuję temat - poprzednie wpisy z 2016 roku więc chyba nieaktualne. Czy możecie polecić coś z łączników stablilizatora do FXII?
Dostępne na rynku firmy to 555, Febi i BluePrint, na dubaj musiałbym poczekać bo nie mają kompletu.

Mafioz
2nd-April-2022, 12:29
Na rockauto są np łączniki ACDELCO. Z tego co mi wiadomo to dość dobra firma.

Nero
2nd-April-2022, 12:35
Na rockauto są np łączniki ACDELCO. Z tego co mi wiadomo to dość dobra firma.

a masz doświadczenie ze ściąganiem części od nich?

Mafioz
2nd-April-2022, 12:39
a masz doświadczenie ze ściąganiem części od nich?
Oczywiście, sprowadzałem komplet hamulców do mojego G37S ( tarcze klocki, zestaw do ręcznego ) i parenaście innych pierdół do obydwu moich samochodów. Zerknij na mój post dotyczący serwisu mojego auta -> Infiniti G37S by Mafiozo :) , opisałem tam ile mnie dostawa, cło i wszystko kosztowało