PDA

Zobacz pe?n? wersj? : II zlot Infiniti Fans w Warszawie - 25.09.2010 r.



sirtrojan
2nd-September-2010, 00:34
Jak zostało uzgodnione na ostatnim spocie - zaczynamy przygotowania do


II zlotu INFINITI FANS!


Data: 25.09.2010

Godzina: 17 (?) Jesień nadciąga i później może się już robić ciemnawo.

Miejsce: do uzgodnienia ale i tak pewnie dach Galerii Mokotów

Atrakcje: możliwość podziwiania a nawet dotykania pięknych aut jakimi są INFINITI, sesja foto, możliwość otrzymania naklejki klubowej :) i może sprezentujemy sobie jakiś hałaśliwy przejazd przez miasto :eyebrows:


:peace:Zapraszamy wszystkich forumowiczów i nie tylko!:peace:


Zlot to doskonała okazja żeby pooglądać auta, wymienić się doświadczeniami a dla osób które przymierzają się do zakupu możliwość sprawdzenia co to jest to INFINITI i z czym to się je.
Gwarantujemy, że nie będzie żadnego zadęcia a zdecydowana większość uczestników forum to fajni młodzi ludzie. (no może już nie tacy młodzi) a pytania nie pozostaną bez odpowiedzi.

Osobiście liczę na wszystkich zarejestrowanych forumowiczów z W-wy i okolic których nie miałem okazji osobiscie poznać ani obejrzeć ich zabaweczek ;)

__________________________________________________ _______________________________

Wszelkie propozycje, miejsc, dat, atrakcji proszę wpisywać w tym temacie.



Osoby, które dotrą na zlot proszone są o skopiowanie listy, wklejenie jej w osobnym poście i dopisanie swojej osoby i auta którym przyjadą.

sirtrojan
2nd-September-2010, 00:35
Lista obecności:
1.sirtrojan - FX35
2......

Jacob_USA
2nd-September-2010, 19:32
Lista obecności:
1.sirtrojan - FX35
2.Jacob_USA - G35xS jak zawsze obecny :D

Black
3rd-September-2010, 11:33
1.sirtrojan - FX35
2.Jacob_USA - G35xS jak zawsze obecny
3.Grzegorz drugi i jego najładniejszy na forum G sedan heh (ewentualnie polonez truck jak coś się w G spierdzieli)

babel
6th-September-2010, 14:54
1.sirtrojan - FX35
2.Jacob_USA - G35xS jak zawsze obecny
3.Grzegorz drugi i jego najładniejszy na forum G sedan heh (ewentualnie polonez truck jak coś się w G spierdzieli)
4. babel + FX - nie mogę powiedzieć jeszcze, ze 100% - ale w końcu z Kabat mam z 5 minut drogi.

krzychu
7th-September-2010, 00:29
1.sirtrojan - FX35
2.Jacob_USA - G35xS jak zawsze obecny
3.Grzegorz drugi i jego najładniejszy na forum G sedan heh (ewentualnie polonez truck jak coś się w G spierdzieli)
4. babel + FX - nie mogę powiedzieć jeszcze, ze 100% - ale w końcu z Kabat mam z 5 minut drogi.
5. Krzychu - FX35 Black / Brick - będę na 99,9999 %.

dewon7
7th-September-2010, 13:42
1.sirtrojan - FX35
2.Jacob_USA - G35xS jak zawsze obecny
3.Grzegorz drugi i jego najładniejszy na forum G sedan heh (ewentualnie polonez truck jak coś się w G spierdzieli)
4. babel + FX - nie mogę powiedzieć jeszcze, ze 100% - ale w końcu z Kabat mam z 5 minut drogi.
5. Krzychu - FX35 Black / Brick - będę na 99,9999 %.
6. Dewon7 - G35 Coupe - oczywiście ja również będę !

domino
9th-September-2010, 21:26
1.sirtrojan - FX35
2.Jacob_USA - G35xS jak zawsze obecny
3.Grzegorz drugi i jego najładniejszy na forum G sedan heh (ewentualnie polonez truck jak coś się w G spierdzieli)
4. babel + FX - nie mogę powiedzieć jeszcze, ze 100% - ale w końcu z Kabat mam z 5 minut drogi.
5. Krzychu - FX35 Black / Brick - będę na 99,9999 %.
6. Dewon7 - G35 Coupe - oczywiście ja również będę !
7. domin - fx35 na 99% - mam jeszcze wiele pytań:)

sirtrojan
9th-September-2010, 21:44
1.sirtrojan - FX35
2.Jacob_USA - G35xS jak zawsze obecny
3.Grzegorz drugi i jego najładniejszy na forum G sedan heh (ewentualnie polonez truck jak coś się w G spierdzieli)
4. babel + FX - nie mogę powiedzieć jeszcze, ze 100% - ale w końcu z Kabat mam z 5 minut drogi.
5. Krzychu - FX35 Black / Brick - będę na 99,9999 %.
6. Dewon7 - G35 Coupe - oczywiście ja również będę !
7. domin - fx35 na 99% - mam jeszcze wiele pytań:)
8. wlos - G35x ( jako ze jest teraz na urlopie ale chętny był na 200 %)

Black
9th-September-2010, 22:42
uuuu panowie toż to rekord frekwencji padnie:)

sirtrojan
9th-September-2010, 22:53
ale jakub tylko sercem z nami !

POCISK35mm
10th-September-2010, 00:42
Może i ja zawitam, tym razem na trochę dłużej ;)
No chyba że coś mi z nienacka wypadnie.
Oczywiście swoim pociskiem G35 Coupe... i błysnę trochę Chromem ;)

czarnaxp
10th-September-2010, 00:51
:infi: ja również bede z Wami sercem :) :infi:

sirtrojan
10th-September-2010, 01:20
Kasiu nie wyłamuj się - wpadaj ze swoim FXem ;)

pocisk - też wpadaj :)

POZIOMA
10th-September-2010, 14:45
1.sirtrojan - FX35
2.Jacob_USA - G35xS jak zawsze obecny
3.Grzegorz drugi i jego najładniejszy na forum G sedan heh (ewentualnie polonez truck jak coś się w G spierdzieli)
4. babel + FX - nie mogę powiedzieć jeszcze, ze 100% - ale w końcu z Kabat mam z 5 minut drogi.
5. Krzychu - FX35 Black / Brick - będę na 99,9999 %.
6. Dewon7 - G35 Coupe - oczywiście ja również będę !
7. domin - fx35 na 99% - mam jeszcze wiele pytańhttp://www.ifans.pl/../images/smilies/smile.gif
8. wlos - G35x ( jako ze jest teraz na urlopie ale chętny był na 200 %)
9.Pozioma - Chrysler Pacifica (puki czegoś nie kupię)

czarnaxp
10th-September-2010, 21:45
Kasiu nie wyłamuj się - wpadaj ze swoim FXem ;)

pocisk - też wpadaj :)

;) nie tym razem, ale za ktoryms tam napewno sie zjawie :) i to prosto ze Szczecina :)

Athens
13th-September-2010, 13:12
1.sirtrojan - FX35
2.Jacob_USA - G35xS jak zawsze obecny
3.Grzegorz drugi i jego najładniejszy na forum G sedan heh (ewentualnie polonez truck jak coś się w G spierdzieli)
4. babel + FX - nie mogę powiedzieć jeszcze, ze 100% - ale w końcu z Kabat mam z 5 minut drogi.
5. Krzychu - FX35 Black / Brick - będę na 99,9999 %.
6. Dewon7 - G35 Coupe - oczywiście ja również będę !
7. domin - fx35 na 99% - mam jeszcze wiele pytań
8. wlos - G35x ( jako ze jest teraz na urlopie ale chętny był na 200 %)
9.Pozioma - Chrysler Pacifica (puki czegoś nie kupię)
10.Athens - G35 Coupe, w końcu kupiłem! Wielkie dzięki POZIOMA!!!

sirtrojan
13th-September-2010, 13:17
no to ładnie! infiok

dewon7
13th-September-2010, 15:31
Widzę, że idziemy na rekord jeśli chodzi o frekwencję :) oby tylko pogoda dopisała a będzie super!!

sirtrojan
14th-September-2010, 16:37
Nie ukrywam że liczę jeszcze na Kacpra (FX35) (poczyniłem kroki żeby nas zaszczycił swoja obecnością ;) i na Sebę vel Schirru (FX35).
Miło też będzie widzieć Andrzeja - czymkolwiek by nie przyjechał. infiok

Schirru
14th-September-2010, 17:51
ja niestety najprawdopodobniej odpadam bo mam zaplanowany wyjazd właśnie na ten termin. jakby sie cos mialo zmienic to oczywiscie wpadne.

krzychu
17th-September-2010, 20:45
Panowie i Panie,

Jeżeli pogoda nam nie dopisze, to jakie mamy plany ??

Może Arkadia ???
Widziałem tam wiele Infitniti spoza naszego forum.
Może dołączy ktoś niezapowiedziany ;)

Pozdrawiam
Krzychu

Black
17th-September-2010, 21:23
Własnie dzisjaj rozmawiałem z Grzechem na temat alternatywnego miejsca na nasz spot, w przypadku gdy pogoda nie dopisze.

Proponujemy parking podziemny pod praktikerem na Okęciu,plusy tego parkingu sa takie że jest on mało popularny wśród sobotnich zakupowiczów i będzie tam sporo miejsca dla licznie przybyłych Infinitimaniaków.

Oczywiście wszelkie sugestie za i przeciw mile widziane,również dotyczące propozycji Krzycha.

sirtrojan
21st-September-2010, 16:53
Odgrzewam temat bo Spotkane Klubowe już w najbliższy weekend!
Prognozy pogody na sobotę są w miarę optymistyczne choć deszcz ma być (przelotny).
Gdyby jednak pogoda się bardzo zmieniła, ze swojej strony przychylał bym się do propozycji Blacka - parking POD Praktikerem na Okęciu - dużo miejsca, sucho i prawie zawsze pusto, czego nie można powiedzieć czy o niższych kondygnacjach Galerii Mokotów, Arkadii ( o Głębockiej się nie wypowiadam bo nie byłem - nawet nie wiem czy mają zadaszony parking :) ).

Od siebie proponuje takie rozwiązanie - ustawiamy się na sztywno na 17 na dachu Galerii MOkotów - jeśli będzie padało poczekamy na wszystkich uczestników 15-20 minut i przejedziemy gdzieś pod dach.
(W razie czego proszę podesłać mi na PW swoje nr telefonów - mój będę wysyłał jutro albo w czwartek w dodatkowym mailingu).

rider
22nd-September-2010, 23:51
W sobote bede wracał z toru Kielce ale chętnie podjechalbym na spotkanie ... czy mozna prosic o tel. do kogos z was kto bedzie na spotkaniu ?
moze sie okazac ze okolo 19.00 wjade do wawy i moglbym poprawic frekwencje we wskazanym mjsc.

sirtrojan
23rd-September-2010, 00:49
wysłałem ci mój tel na PW.
Jutro zrobie kolejny mailing do userów i tam też on bedzie.

sirtrojan
24th-September-2010, 13:05
Wysłałem do każdego z was mailia z informacjami o zlocie - w jego treści jest również mój numer telefonu. Dzwońcie w sprawach zlotowych, forumowych i nie tylko.

krzychu
25th-September-2010, 01:29
Wysłałem do każdego z was mailia z informacjami o zlocie - w jego treści jest również mój numer telefonu. Dzwońcie w sprawach zlotowych, forumowych i nie tylko.

Grzesiu,

Chyba się obraże ;) ponieważ żadnego emaila nie dostałem ;)

Pozdrawiam
Krzychu

sirtrojan
25th-September-2010, 01:32
sprawdż folder ze spamem. niestety moje IP i adresy email sa na czarnych listach ( no, może szarych ) :/

Athens
26th-September-2010, 11:19
Pobudka Panie Adminie ;-) Prosimy o fotorelację z jakże udanego zlotu. Och przepraszam, wiem ,że teraz pewnie będziesz czytał manuala jak zgrać zdjęcia do pc ;-))) Chłopaki zza Wielkiej Wody pewnie już nie mogą się doczekać. Miło było poznać się bliżej z userami , pogadać no i fury pooglądać! A czy jakieś cykliczne warszawskie spoty też będą?

babel
26th-September-2010, 11:25
Cześć, niestety mimo niewielkiej odległości nie mogłem się pojawić... straszna szkoda. Muszę być następnym razem. Czekam z niecierpliwością na jakąś relację. Foto i opis słowno-muzyczny.

sirtrojan
26th-September-2010, 13:34
Dziś korzystam jeszcze z pięknej pogody. relację wrzucę wieczorkiem.

fotek nie będzie dużo bo walczyłem z materią - od w pełni manualnego rybiego oka po co chwila wyłączającego się zdalnego sterowania spustem migawki.
Problem w tym że te dwa urządzenia nie współpracują ze sobą za dobrze - przede wszystkim ze względu na pełni manualne rybie oko.
W studiu mój sprzęt sprawuje się bez problemów :)

szkoda że nie dotarł kacper :/ plenery+ autka to jego pole działania.

czarnaxp
26th-September-2010, 16:06
Chłopaki zza Wielkiej Wody pewnie już nie mogą się doczekać.

dziewczyny tez .... :)

sirtrojan
26th-September-2010, 19:22
dla zaspokojenia ciekawość wrzucam wam fotke grupową :

627

czarnaxp
26th-September-2010, 19:43
a to w salonie Infiniti widze byliscie wszyscy ;) tzn pod salonem :biggrin: hihihihihi, silna grupa ze ho ho :) :infi:

danielV6
26th-September-2010, 21:41
Super fotka, następnym razem postaram się pojawić na spocie :)

sirtrojan
26th-September-2010, 22:03
Jak Piotrek aka Pozioma wybrał się z B-Stoku to w sumie dlaczego miał byś nie wpaść. Ze swojej strony każdego który przyjedzie do nas z daleka postaram się jakoś specjalnie ugościć.
Zapytajcie Piotrka - raczej nie narzekał ;)

danielV6
26th-September-2010, 22:04
HEHE ok napiszę do Piotrka bo mam też sprawę do niego

domino
26th-September-2010, 23:07
Dzięki bardzo za spotkanko. Mam nadzieję, że częściej...

POZIOMA
27th-September-2010, 08:38
Było super, (Grzesiu tylko jedna fotka wyszła?) czy coś jeszcze uda się wkleić?

dewon7
27th-September-2010, 12:45
Pozioma dla Ciebie wielki szacunek, że przyjechałem z białego żeby się z nami spotkać - naprawdę!! Frekwencja całkiem spora i co najważniejsze ze zlotu na zlot coraz wyższa. Jeszcze kilka takich zlotów i będzie się trzeba rozejrzeć za nową miejscówką bo dach galerii mokotów będzie za mały :)
Super było znowu zobaczyć starych bywalców i poznać nowych. Proponuję wyznaczyć już datę kolejnego zlotu!!!:)

sirtrojan
27th-September-2010, 12:54
Kilka zdań o spocie.

Dla mnie jaki i dla Poziomy zlot zaczął się o godzinie 15. Spotkaliśmy się w Centrum Wawy i udaliśmy się na obiadek do Street Restaurant. Wrzucam nazwę bo mogę z całą odpowiedzialnością polecić serwowane tam polędwiczki w sosie camembert i pieczonymi ziemniaczkami. :thumb:.
W międzyczasie zdzwoniliśmy się z Blackiem i spotkaliśmy się na miejscu jakieś 20 minut przed czasem. (Prymusi :) Im bliżej godziny rozpoczęcia tym częściej pojawiało się jakieś autko z logo mazdy :infi:. Po chwili zrobiło się już 9 autek ( z czego co budzi moje największe zdziwienie) - aż 5 G35!:infiOK:
i tak zameldowali się w nich:
Black
mkdsoft
Devon
Pocisk 35mm
i Athens swoim świeżym nabytkiem


Stajnie FX reprezentowały tylko trzy ( klęska! ) - 35
Krzychu
Domino
i ja - sirtrojan
+
1. Jedna Pacyfica :becky: - Pozioma


Cale spotkanie przebiegło na dyskusjach oglądaniu, porównywaniu, ocenianiu, doradzaniu.


I tak niewątpliwie na miano eksperta od G35 i silników VQ był na spotkaniu Piotrek vel Pozioma dla którego te auto nie ma żadnych tajemnic.Kto nie był na zlocie ze swoimi pytaniami musi poczekać do następnego spotkania.

Ponad to pozytywne fluidy Piotrka udzieliły się wszystkim i zrobiło się na prawdę wesoło :thumb:
Na tyle ze 3 h zleciały jak burza.


Mimo, że obyło się bez wyścigów i rajdów przez miasto (no dobra pojechaliśmy sobie z Athensem troszkę Puławską ;)
to uważam to spotkanie za bardzo udane. Może dlatego, że przyjechał do nas Piotrek, a może dlatego że pojawiło się kilka nowych twarzy i aut... trudno mi zdecydować. Faktem jest, że w sumie nie mogę się już doczekać następnego spotkania.


Dziękuję wszystkim którzy znaleźli czas i wpadli na zlot a ci którzy nie dotarli niech żałują.


Poniżej fotki ze zlotu - część jest moich (mało bo się zirytowałem) i część zrobił Krzychu

Black
27th-September-2010, 13:46
Wracając ze spotu stalem na światlach (ktorych pełno) na ul Puławskiej i w lusterku wstecznym zobaczylem ringi czyli jakąs beemkę.Jako że stal za mną ruszyłem ostro aby zademonstrować mozliwości mojego G i o dziwo beemka nie oddalała sie ode mnie.Myslę kurna może przyczepił mi sie do zderzaka czy cuś,nagle huk i beemka z lekkością mnie wyprzedziła a moim zdziwionym oczom ukazaly sie 4 rury i naklejka M5!.

Zawszę musze trafiać na silniejszych,ostatnio był FX50 Andrzeja:)

dewon7
27th-September-2010, 14:01
Haha.. nie martw się - nie Ty pierwszy poległeś w konfrontacji z M5. Ja jadąc na sobotni spot dałem się ponieść fantazji i postanowiłem pokazać co potrafi moje G kolesiowi w czarnej corvette. No i co ? Dupa blada - zabił mnie samym odgłosem z wydechu :)

sirtrojan
27th-September-2010, 15:45
gdzie wy panowie do 5 i 6 litrów :)

sirtrojan
27th-September-2010, 15:56
i wrzucam obiecane fotki :)

645646648649651


A tu nieskrome fotki mojego autka :)

653654

i wieczorne pogaduchy

655

jak macie więcej fotek to wrzucajcie w tym temacie :thumb:http://www.ifans.pl/images/misc/pencil.png

danielV6
27th-September-2010, 15:59
Super fotki i ekipa, na następnym zlocie będzie o jedno G35 więcej :)

Jacob_USA
27th-September-2010, 16:18
Grzeski jak wy chcecie objechac Covety albo M5 to proponuje zainstaloac sobie supercharger ;)


EDIT o w takim stylu ;)

http://www.youtube.com/watch?v=n4_6ip1iwLE&feature=related

POZIOMA
27th-September-2010, 17:42
Dzięki za tak ciepłe słowa na mój temat:o, następnym razem pewnie także się pojawię, najlepiej gdzieś na mazurach i na noc by wypić jakąś herbatkę lub kawkę:piwko:

domino
27th-September-2010, 19:39
ooo ja się zgadzam z Poziomą:) taki trochę dłuższy zlot by się przydał:)

rider
28th-September-2010, 00:52
Super fotki i ekipa, na następnym zlocie będzie o jedno G35 więcej :)

Mylisz się Daniel1 Ty i Ja to co najmniej o DWA G35 więcej

:)

danielV6
28th-September-2010, 09:22
Mylisz się Daniel1 Ty i Ja to co najmniej o DWA G35 więcej

:)

To jeszcze lepiej :D

dewon7
28th-September-2010, 12:45
No koledzy.... zapowiada się, że na następnym zlocie ilość G będzie miażdżąca :)

sirtrojan
28th-September-2010, 15:53
:cheer2::cheer2::cheer2:

Jacob_USA
28th-September-2010, 16:11
Bo z INFINITI seria G jest najlepsza !!

danielV6
28th-September-2010, 17:32
Bo z INFINITI seria G jest najlepsza !!

i najszybsza :)

sirtrojan
28th-September-2010, 17:50
i najmniej komfortowa :becky:

krzychu
28th-September-2010, 18:02
FX na co dzień, G od święta :)

dewon7
28th-September-2010, 18:08
FX na co dzień, G od święta :)

Masz rację! Pewnie dlatego na weekendowe spoty przyjeżdża więcej G. :)

danielV6
2nd-October-2010, 18:18
Tak więc spoty trzeba robić tylko w weekendy jak dotychczas, to frekwencja "G" się nie zmieni :)

Athens
3rd-October-2010, 02:34
Moje G może zawsze pojawić się na złocie byle nie padało,heh!Pytanko,czy ekipa z okolic Marek chętna na spotkanie?Może podjedziemy razem gdzieś?Np.do Route 66 przy Prymasa 1000 lecia?I spotkamy się z reszta?Co Wy na to?Podawać termin kto kiedy może.W tamtym miejscu kilka fajnych ekip się spotyka są chłopaki z F-Body, jest off road,posiedzimy pizze zjemy i do domku.Taki spocik.Czekamy na info.

Odświeżam. Wszyscy jacyś zapracowani pewnie ;-)