PDA

Zobacz pe?n? wersj? : FX35 Warszawa



radeczekk
22nd-July-2016, 13:40
Witam wszystkich,

Bylem, ogladalem, lakier wyglada ok, malowany z przodu i z boku... wnetrze troche zmeczone ale da sie odswiezyc...
Odpala ladnie, obroty hmm troszke dziwne, niby rowno ale przy przygazowaniu wskazowka na ulamek sekundy sie zatrzymuje tuz przed koncem zanim opadnie...
ktos moze widzial na zywo? na co zwrocic uwage? sprawdzenie czy poduszki byly wystrzelone tylko w ASO?

link: http://otomoto.pl/oferta/infiniti-fx-fx35-sekwencyjna-instalacja-gazowa-raty-zamiana-okazja-ID6ys2Tb.html

VIN JNRAS08W55X201608

bede wdzieczny za kazda informacje!

radeczekk
26th-July-2016, 10:44
nikt nie mial okazji obejrzec? a moze ktos by sie wybral ze mna obejrzec? oczywiscie sie odwdziecze ;) moze znacie jakas firme, ktora profesjonalnie przetrzepie auto? mam dosyc kupowania szrotow a sam nie mam jakiejs wielkiej wiedzy...
zostalem bez samochodu, troche niewygodnie podrozuje sie komunikacja lub podbiera zonie samochod :D

lukasz32
26th-July-2016, 13:13
Przebieg typowo komisowy. Wiesz pewnie, że zakupy w komisie są obarczone ryzykiem ;)

kmn
26th-July-2016, 13:19
Oj te przebiegi 124k, 134k sami chcemy w to wierzyć:)

radeczekk
26th-July-2016, 13:31
ja to wszystko wiem... ale musze miec FX'a :D
sprawdzilem co bylo wpisywane podczas przegladow (raporty CEP dostepne tylko trzeba miec dane) i przez ostatnie 3 lata faktycznie takie przebiegi 10k rocznie... ale co wczesniej? w ogole czarna dziura...
w komisie za duzo nie mowia, moze nie wiedza a moze nie chca dlatego potrzebny mi ktos z odpowiednia wiedza bo ja sie napale, kupie i bede zalowal :)

sirtrojan
26th-July-2016, 14:03
widze tylko że deska była już obszywana :) pewnie jako rozwiązanie problemu bąbli.

dewon7
26th-July-2016, 14:13
Obstawiam, że w komisie po prostu nic nie wiedzą o tym samochodzie więc nic nie mówią. Tak na szybko to - przygotuj się, że przebieg 124k to raczej chodzi o mile. Poza tym ten egzemplarz to kompletny golas. Brakuje mu np. systemu bezkluczykowego, podejrzewam że będzie miał też ekran monochromatyczny a co za tym idzie możesz zapomnieć o kamerze cofania. Brak navi, brak aktywnego tempomaty, brak asystenta pasa ruchu itd.
Rozumiem, że chcesz mieć FX'a ale ten akurat egzemplarz to w mojej ocenie taka trochę średnia okazja. Żeby trafić dobrą sztukę to niestety trzeba się naszukać. Mnie zajęło to ponad pół roku :).
Życzę powodzenia i wytrwałości.

radeczekk
26th-July-2016, 14:23
dzieki za odpowiedz :)
przebieg jest w km, w milach ok 75k
zdaje sobie sprawe, ze trzeba sie naszukac ale perspektywa pol roku bez samochodu mnie przeraza ;)

pracuje w Szwajcarii, rozgladalem sie tutaj ale mit tanich perkecyjnych aut prysl mi bardzo szybko... tanie tez sa ale sa tak zmeczone, ze az ich szkoda... a okazyjne perelki, Szwajar plakal jak sprzedawal klade na polke tuz obok basni Andersena

lukasz32
28th-July-2016, 23:30
Kolego szukaj tu, na forum i cierpliwie czekaj, coś się pojawi.

radeczekk
30th-July-2016, 19:38
pojechalem z kims kto sie zna i... az zlapal sie za glowe i mowil, ze szkoda czasu nawet wsiadac do srodka... na szybko pomalowane i zle pomalowane... cale... szpachlowoz i to tak zrobiony, ze juz nawet ja widzialem fantazje tworcza malarza :)

radeczekk
30th-July-2016, 19:48
zeby nie zakladac kolejnego tematu...

ogladalem kolejne dzis :) mechanicznie wszystko ok, szpachli troche na nadkolu, na masce druga warstwe lakieru, silnik pracuje ladnie, skrzynia tez, wszystkie elementy wydaja sie byc oryginalne, raczej nie mial zadnych przygod... ale... rdza go bierze z kazdej strony - nadkola, przy drzwiach, drzwi, przy klamkach, na klapie... ja rozumiem, ze to nie jest nowe auto ale zeby z kazdej strony? jeszcze nie wchodzilem pod niego ale caly jest do zrobienia... z ta rdza to normalne, ze az tak go bierze?

link to aukcji http://allegro.pl/infiniti-fx-35-nowe-lpg-dvd-full-bezwypadkowy-i6373174200.html VIN JNRAS08W95X204382

Ologt
30th-July-2016, 19:54
z ta rdza to normalne, ze az tak go bierze?
To nie normalne , ja nie mam nawet grama rdzy.

radeczekk
30th-July-2016, 20:01
tego sie obawialem, dzieki za szybka odpowiedz!

grabba
1st-August-2016, 22:31
Pewnie topielec.

COUGAR
2nd-August-2016, 19:47
O ile zauważyłem to auto było taniej jakiś czas temu od osoby prywatnej ,a póżniej komis drożej wystawił,co daje do myślenia.

tommi
8th-August-2016, 10:56
No i ten flock na desce... :/