PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Nowy Infiniti fan - WAWA



babel
4th-September-2010, 19:11
Witam wszystkich!

Od kilku dni jestem szczesliwym (mam nadzieje) posiadaczem FX35 (2005 czarny). Mieszkam w Warszawie, na rejestracji mam LC. Jako, ze jest to moj pierwszy "powazny" samochod to pewnie bede was zadreczal pytaniami. Poki co... pozdrawiam serdecznie.

Black
4th-September-2010, 20:11
Cześć

Kolejny mieszkaniec stolicy posiadający Infi:)

Wrzuć fotki a autko ma dużą szansę na prestiżowe wyróżnienie jakim jest tytuł auta miesiąca!:becky:

A może na zlot wpadniesz w sumie masz blisko:)?,tam będziesz mógł zasypać naszego admina Grzesia lawiną pytań odnośnie modelu FX.

czarnaxp
5th-September-2010, 00:33
Witam nowego Pana z FX'em :)

krzychu
5th-September-2010, 01:55
Witamy na forum.

Zapraszamy na spot'y.
Mam nadzieję, że najbliższy odbędzie się w drugiej połowie września :)

Pozdrawiam
Krzychu

Jacob_USA
5th-September-2010, 06:43
Czesc witam nowego uzytkownika forum !! zagladaj do nas jak najczesciej nie koniecznie z problemami ;)

babel
5th-September-2010, 10:02
Dzieki za serdeczne powitanie! Naturalnie bede tu zagladal nie tylko z problemami. Spoty i zloty - bardzo chetnie, ale jezeli chodzi o auto miesiaca to chyba musze nad swoim FXem troche popracowac - wtedy napewno wrzuce fotki. Pozdrawiam!

sirtrojan
5th-September-2010, 17:23
Witamy w klubie kolejnego fana marki.
Mamy nadzieję że będziesz wpadał częściej niż tylko z jakimiś awariami bo to znaczyło by max 1 logowanie rocznie :becky: - to auto się po prostu nie psuje!



Zapraszamy na spot'y.Mam nadzieję, że najbliższy odbędzie się w drugiej połowie września :)

Krzysiek temat spota jest otwarty od tygodnia a ty snujesz tu hipotezy - zapraszam tu: http://www.ifans.pl/showthread.php?556-II-zlot-Infiniti-Fans-w-Warszawie-25-09-2010-r

Babel oczywiście ciebie też nie może tam zabraknąć. Daleko nie masz ;)

danielV6
10th-September-2010, 23:58
Siamano, mmm coraz więcej osób na naszym forum, jak tu pierwszy raz zajrzałem to było kilka osób :)