PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Infiniti G35



baju92
5th-August-2016, 00:48
Panowie co myslicie o gazie Brc do autka ?

Adam_77
5th-August-2016, 10:38
Ogólnie dobre instalacje , serwisowanie tej instalacji wychodzi drożej niż polskiej.
Ja bym celował w Staga, Techa, Optima, wtryski barracudy , reduktor KME gold gt i bedzie to dobrze jeździło.
A i najważniejszy aspekt to monter lpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

lukasz32
9th-August-2016, 00:21
Albo bardziej rozwojowy kme twin.
Trochę osób jeździ też na zenicie i magic jetach.
Znam np mustanga ~450hp na zenicie i dwóch goldach.

Dokładnie, monter jest najważniejszy.

Drzymek
21st-August-2016, 12:51
Albo założyć słabszą instalkę i zrobić auto przełączanie na benzynę pow 4000obr. Plusy to brak jakichkolwiek strat na mocy (mozna nawet zalewać Vpowerem), niższy koszt założenia instalki, brak obaw o skład mieszanki przy mocnym obciążeniu. Minusy to spalanie pb przy pałowaniu.

Zaoszczędzisz kilkaset zł. Ale dla mnie najważniejsze jest to że jak silnik mi ryczy juz na odcieciu, to wiem ze nic zlego mu sie nie dzieje, bo dostaje pb98.

Taki spokój ducha jest bezcenny.

neromax
26th-April-2017, 09:05
Jeśli założyłbym lpg do g35c , to czy ktoś za dwa lata mi to kupi ? Takie auta to chyba w pb się kupuje
Tak tylko głośno myślę.

zajac01
26th-April-2017, 09:31
Za 2 lata Twój samochód będzie miał 14 lat i myślę, że z lpg szybciej go sprzedasz niż bez.

Black
26th-April-2017, 09:35
Jeśli założyłbym lpg do g35c , to czy ktoś za dwa lata mi to kupi ? Takie auta to chyba w pb się kupuje
Tak tylko głośno myślę.

Jeśli instalkę zamontujesz u dobrego gazownika i jeśli będzie ona z wyższej półki i na bieżąco serwisowana to będzie to dodatkowy atut przy sprzedaży auta.Na forum pojawiały się zapytania o Infiniti z LPG...

Drzymek
26th-April-2017, 11:35
Dokładnie. Im wyższa różnica pomiędzy PB a LPG tym większym atutem jest posiadanie takiej instalacji. Ważne aby była dobrej jakości i pracowała prawidłowo.

Dla mnie jest to spory atut.