PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Fx 37s 2009



Leninus
30th-August-2016, 20:35
Co sadzicie o tym FX37S?

http://allegro.pl/show_item.php?item=6445168893

slepy62
30th-August-2016, 22:47
Co sadzicie o tym FX37S?

http://allegro.pl/show_item.php?item=6445168893


na szybko spostrzeżenia:
- brak oznaczeń na tylnej klapie - duze prawdopodobieństwo że był walnięty w tył
- nie oryginalne felgi
- wygląd nawigacji / obrazu z kamery - wskazuje że to jest ROCZNIK 2009 (w opisie ogłoszenia jest napisane 2010)

tiger456
30th-August-2016, 23:33
Rejestracja "DYM" mówi sama za siebie, ten egzemplarz spłonął i tylko tyle z niego zostało :yo:

Na poważnie:

- brak emblematów świadczy bardzo często jak już napisał Ślepy o walniętym tyle, był naprawiany ale znaczki okazały się za drogie i nie są zamontowane bo przecież trzeba zarobić jak najwięcej
- krzywo zamontowane końcówki wydechu (po co wstawiać drugi wydech jak można pospawać stary po uderzeniu i w dodatku niechlujnie...)
- warto spojrzeć, czy działają wszystkie czujniki parkowania
- brak oryginalnych Alufelg
- jestem na 99% pewny, że z przodu też był walony...spasowanie szczelin maska - zderzak jest niesymetryczne
- odcień przedniego i tylnego zderzaka jest całkowicie inny niż reszty karoserii (pomimo tego, że jest to plastik nie powinien tak się różnić)
- nawigacja i menu w języku Belgijskim
- w ogłoszeniu: data produkcji (2010 r.), na dokumentach (data I rejestracji lub data produkcji: 19/05/2009) :clap2:

- cena + VAT 23%

Na razie ze zdjęć to tyle. Standardowo żeby w środku błyszczał został zjechany Plakiem ;)

Miko
31st-August-2016, 11:37
Mnie na hasło " igła" włącza się automatycznie odzew : powypadkowy .

korzen
31st-August-2016, 20:15
Na temat konkretnego egzemplaza sie nie wypowiadam, ale czy infiniti nie ma opcji zamowienia modelu bez oznaczen klapy tylnej?? Mercedes czy BMW maja taka opcje. Ja sobie usunalem, mimo ze mialem i kilka osob z forum w204 juz podazylo moim tropem. Jest po prostu ladniej (w mojej opini). Czy to od razu swiadczy o tym, ze auto jest bite? No bez jaj...
Co do auta, to jakas dziwna felga, kolo ma za mala srednice. Zle dobrane ET. Wydech krzywy (koncowki schodza sie do srodka), wiec teoria chlopakow o przygodzie tylem ma uzasadnienie. Jaki to lift? Panel na drzwiach i kierownicy wytarty, fotel ma zmeczony boczek siedziska jak na 110k km (pewnie gruby ktos jezdzil, a tapicerki podrapala zona brylantami ze zlotych pierscionkow lol). W ksiazce 2011r i 2013r serwisy wpisane przez ta sama osobe tym samym dlugopisem/cienkopisem. Ostatnie 2 wpisy w ksiazce to wogole pominmy (wbiete na szybko pieczatki).
Generalnie samo ogloszenie wrecz odstrasza... Typowo handlarski belkot. Za 110tys zl znajdziesz z pewnoscia cos ciekawszego...