PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Czas a sprawnosc autka



ZYZIO
6th-September-2010, 23:59
Witam, mam oferte zakupu samochodu, ktory stal dwa lata. byl odpalany, ale za wiele nie jezdzil. Warto rozwazac zakup takiego cuda? Jak bedzie z rozrzadem, skrzynia i innymi podstawowymi podzespolami, ktorych nie mozna zobaczyc golym okiem? Dzieki za ewentualne podpowiedzi.

sirtrojan
7th-September-2010, 00:14
hmm a co z nim było ze nie jeździł ? generalnie stojace auto niszczeje 3x szybciej niż jeżdżone. Widziałem to po moim Voyagerze :/
takie autko to jednak trzeba baaardzo dokładnie sprawdzić - powąchać i zobaczyć od spodu.
Wazna sprawa zeby wymienione zostały wszystkie płyny - i po chwili ponownie.
części gumowe, uszczelki sztywnieją i pękają, metal rdzewieje - tarcze pewnie padlina

mogą być duże koszty ale... nie muszą.

dowiedz sie dlaczego stało i czy choć trochę się poruszało

krzychu
7th-September-2010, 00:52
Proponuję dać fachowcom z Zaborowskiego do przeglądu.
Lepiej wydać 200 jednorazowo i ewnetualnie poszukać innego egzemplarza, niż potem siedzieć w serwisie.

Pozdrawiam
Krzychu

POZIOMA
7th-September-2010, 07:13
Ja to bym powiem tak że ogólnie to będzie OK z (rozrządem bo tam jest łańcuch a nie pasek) reszta też mechanicznie będzie działać co najwyżej te tarcze hamulcowe jak mówił Grzegorz, a jedyną rzeczą która może się chrzanić to instalacja elektryczna bo mogła zaśniedzieć na połączeniach bo jest słaba,no i oczywiście ostro zbijał bym cenę, ale oczywiście to tylko moje zdanie.

ZYZIO
7th-September-2010, 08:15
Stalo, bo jak to bywa, rodzina sie klocila. Oczywiscie pojade do serwisu by posprawdzali wszystko przed ewentualnym zakupem. Pytalem co do zasady. Wychodzi mi, ze trzeba obejrzec na wlasne oczy i podjac decyzje uwzgledniajac cene zakupu.
Przy okazji, jest troszke na naszym rynku Rwd z napedem na tyl. Czy ktos ma taki z Was? Jak sie tym jezdzi?

POZIOMA
7th-September-2010, 08:22
To auto nawet niema napędu na 4 koła?

ZYZIO
7th-September-2010, 10:22
To ma. Pisze o innych ofertach na rynku

sirtrojan
7th-September-2010, 12:33
Różnica w cenie niewielka a w zimie na śniegu i lodzie ogromna.

No chyba, że jesteś maniakiem latania bokami co nie ukrywam też ma swój urok :) to wtedy możesz przychylniej spojrzeć na RWD