PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Czujnik TPMS FXII



bartek1706
2nd-September-2016, 12:10
Panowie,

Potrzebuję kupić jeden czujnik TPMS. Pal licho, że nie działa, ale niestety ktoś nakręcił metalową "zatyczkę" i koła nawet nie da się napompować. Nie ważne.

Prośba albo o numer czujnika (prawy tył, chociaż to raczej żadna różnica i tak trzeba będzie zaprogramować) lub sprawdzenie czy krosuje się z takim numerem: MBT TX-S018? Teoretycznie w opisie owego jest: Opis MP INFINITI - FX 08-, EX 10-, G 08-, NISSAN - 350Z 09-, GT-R 09-,...

Druga sprawa, gdzie (najlepiej w Warszawie) wymienię i zaprogramuję ten czujnik?

Dzięki za pomoc!

Grzes
2nd-September-2016, 14:34
Kupowałem takie czujniki zamienniki w firmie z Kostrzyna nad odrą. Można do nich wysłać czujnik i odeślą nowy zaprogramowany identycznie tzn wystarczy włożyć w koło i nie trzeba programować komputera w samochodzie. Ja osobiście wysłałem im tylko numery (kody) z czujników i odesłali mi tak zaprogramowane. Działają.

bartek1706
3rd-September-2016, 15:01
Ok, tylko demontaż czujnika to zdjęcie opony z felgi i unieruchomienie w takiej sytuacji auta na kilka dni, chyba że się mylę?
A chciałbym po prostu kupić czujnik (wg mojej hurtowni powinno pasować, koszt około 150 zł więc niedużo) i od razu pojechać do wulkanizatora który go wymieni, zaprogramuje i zajmie mu to pewnie z pół godziny maks...

bartek1706
11th-September-2016, 16:03
Ok, dla potomnych. Czujnik pasuje w felgę tak jak fabryczny, co ważne jest już rozbieralny czyli czujnik zostaje, a można wymienić sam wentyl/zawór. Jeszcze nie zaprogramowany, bo mój wulkanizator nie miał czasu (wbiłem się prosto bez żadnych zapowiedzi) ale częstotliwości są takie same i na pewno się uda go zaprogramować.
Tak więc czujnik o numerach jw pasuje i kosztuje moim zdaniem bardzo rozsądne pieniądze :)