PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Dylemat



SZJ 2020
2nd-February-2010, 01:16
Rozglądam się właśnie za nowym FX, mam mały dylemat i potrzebuje porady.

Nie wiem jaki wybrać kolor. biorę po uwagę:

1. bialy z jasna tapicerka

http://i219.photobucket.com/albums/cc34/elofek1/52203083.jpg

2. czarny z czarna (troche by byla kicha bo zostawiam zonie mojego porzedniego tez czarnego)

http://img.alibaba.com/photo/103436273/Used_2009_Infiniti_FX50_Black_Black_Loaded_Rear_Se at_Entertainment_car.jpg

3. szary z czarna

http://i92.photobucket.com/albums/l20/GEE35X/FX35/IMG_5148_1.jpg

Jacob_USA
2nd-February-2010, 01:30
Biała perła bez żadnego wahania !! tylko :)

sirtrojan
2nd-February-2010, 18:30
Trudny wybór - a może czarny na kawowej tapicerce? Rudego nie chciałeś? Ma taki fajny miedziany kolorek, na czarnej byłby spoko.
Jakie szczęście że nie mam tego dylematu :becky:
:canada:

Schirru
2nd-February-2010, 19:14
biały na czarnej feldze wyglądałby zawodowo. w Polsce biel nie cieszy sie wzięciem (bo kojarzona jest odrazu z autem firmowym - wersji pods), ale w cywilizowanych krajach jest na topie.
http://www.autokrata.pl/artykul/100-specjalnych-infiniti-fx-7913

Jacob_USA
2nd-February-2010, 19:28
biały na czarnej feldze wyglądałby zawodowo. w Polsce biel nie cieszy sie wzięciem (bo kojarzona jest odrazu z autem firmowym - wersji pods), ale w cywilizowanych krajach jest na topie.
http://www.autokrata.pl/artykul/100-specjalnych-infiniti-fx-7913

Schirru ma racja czarna fela i kozak jak nic :) sam mialem biala perle Maxime i w zimie piekny kolor miala tak ladnie sie mienil kolor pod sloncem.

SZJ 2020
2nd-February-2010, 20:18
Wlasnie sie sklaniam ku bialemu. Zmienil bym tylko wklady w kolach z czerwonego na srebrne albo CF

Henry
2nd-February-2010, 21:41
BIALY I TYLKO BIAŁY.

ja szukam właśnie dla siebie białego/bezowa skora 2006 FX45.

podejrzewam, ze trochę mi zajmie szukanie gdyż to raczej rzadka bryczka ...

h

sirtrojan
2nd-February-2010, 21:48
Biały wchodzi na salony Panowie - zobaczcie nowe BMW albo Mercedesy - Białe z czarnym dachem. Coraz więcej ich w Polandii.

SZJ 2020
3rd-February-2010, 08:23
jade jutro na jazde probna. ale powiedzieli mi za na combo bialy z bezowa tapicerka musze czekac do 8 tygodni albo moge brac bialego z czarna od reki. :(

Jacob_USA
3rd-February-2010, 16:05
Ja bym czekal te 8 tygodni :) pozniej bedziesz zalowac kup takiego jaki masz w glowie :) bialy musi byc napewno ;) ale zeby czarny w srodku byl eee bialy bialy :)

sirtrojan
3rd-February-2010, 16:26
SZJ a jaki silnik planujesz do swojego nowego auta?

SZJ 2020
3rd-February-2010, 20:41
SZJ a jaki silnik planujesz do swojego nowego auta?

Na poczatku mysllalem o V8 ale cenowo nowy FX50 to sie zbliza do rocznego BMW X6 a jesli bym sie zdecydowal na BMW to w domu by byla caly czas wojna o to kto nim jezdzi.

Konrad

sirtrojan
3rd-February-2010, 21:06
hmmm... jak dla mnie 50s bije na głowę X6 - fakt że biorę pod uwagę przede wszystkim wygląd. Może dlatego wybieram Infiniti, że w Polsce jest ogólny przesyt autami ze stajni BMW. Infiniti to wciąż egzotyka :)

SZJ 2020
3rd-February-2010, 21:10
tutaj na odwot. Infiniti to japonczyk, moze z gornej polki ale nadal jakoscia wykonania troche odstaje od BMW zwlaszcza w tej gornej klasie. I jesli mam byc szczery to troche mam zle doswiadczenia jesli chodzi o materialy uzywane przez nissana zwlaszcza w 1 generacji fx.

Jacob_USA
3rd-February-2010, 21:16
No tak w USA i Canadzie wszyscy sikaja widzac niemieckie auta :P moja zona wariuje jak widzi AUDI... porazka juz nie wspone o BMW nie wiem co ludzie widza w tych kanciastych autach

SZJ 2020
3rd-February-2010, 21:26
No tak w USA i Canadzie wszyscy sikaja widzac niemieckie auta :P moja zona wariuje jak widzi AUDI... porazka juz nie wspone o BMW nie wiem co ludzie widza w tych kanciastych autach

ksztalt to kwestja gustu, z bmw tylko X6 mi sie podoba, audi nie ma nic ciekawego w swojej offercie a mercedesy sa bardzo przecietne, ale cenowo to tutaj w NA ich totalnie powalilo $50K za C300 z kilkoma opcjami. totalna paranoja.

A tak na marginesie to jak widze Lexusa to mi sie chce rzygac, co ludzie w tym widza???? ale jak powiedzalem to kwestja gustu

Konrad

sirtrojan
3rd-February-2010, 21:37
No niewiem SZJ, LEXUSy GS wciąż mi się podobają. Bogato w środeczku i komfortowo. Nice.
Co do :infi: I gen - to już słynne są akcję z pękającymi i łuszczącymi się fotelami, konsolą z pęcherzami... Czy wysypało ci się coś innego ?

SZJ 2020
3rd-February-2010, 22:08
no ale predzej czy pozniej trzeba wysiasc z leksusa a na zewnatrz niespodzianka!!!!! toyota camry.

co do jakosci to dostalem wysypki na konsoli :(

sirtrojan
3rd-February-2010, 23:00
Jeden z kolegów w Polsce kupił FXa z obszytą deską skórą -świetnie to wyglada. Miał mi podesłać foty ale jakoś nie może się zebrać - od listopada hehe.
Jak będą to wrzucę bo to naprawdę niezła robota. Na IS też miałem wrzucić :becky:

Jacob_USA
5th-February-2010, 17:38
I jak tam jazda probna, zdecydowales sie juz ?

SZJ 2020
5th-February-2010, 18:41
bialy z bezowa tapicerka, prawdopodobnie za 6 do 8 tygodni. :)



Niestety bierze gore zdrowy rozsadek i praktycznosc.

wiecej na ten temat i pare fotek albo w ten weekend albo w przyszlym tygodniu.