PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Czemu właściciele Infiniti się nie pozdrawiają?



Ubiq
7th-September-2016, 15:10
No właśnie jak w temacie. Długi czas jeździłem SAABami i tam to było nagminne. Praktycznie nie było dnia żeby ktoś nie machnął, mrugnął światłami. A w Infiniti jest totalnie inaczej. Jak staniesz na jednych światłach z innym Infem to właściciel odwraca głowę ;) O co chodzi? Już parę lat jeżdżę Infami i nigdy nie spotkałem się z żadnym wyrazem sympatii ze strony innego właściciela auta tej marki.

tiger456
7th-September-2016, 15:46
Ja wręcz odwrotnie, jeżdżąc FX-em i mijając inne Infiniti nie spotkałem się z obojętnością a tym bardziej odwracaniem głowy :)

Ubiq
7th-September-2016, 16:45
Co Ty mówisz to masz dużo szczęścia. A może to domena FXów ;)
Jak miałego G (biały mat czarna felga) patrzę jedzie identyczny jak mój tylko cabrio no dawaj żeby pozdrowić - a koleś z marsową miną mnie zlał :P Może tu chodzi o to, że mamy takie wyjątkowe auta, że jak ktoś ma takie jak Ty to już źle. Jak dwie kobiety na jednej imprezie w takiej samej sukience :D

A teraz jeżdżąc Q dokładnie te same odczucia. Tylko tutaj to chyba chodzi o typ właściciela. Pewnie większość to auta korporacyjne wynajmowane jakimś managerom średniego szczebla co w dupie mają czy to Inf, BMW, Audi czy cokolwiek innego i po prostu nie rozumieją, że ktoś może się jarać z posiadania tego samochodu.

ArtPol74
7th-September-2016, 17:03
Ja czasami zamacham za swojej BMki ale do mnie nie odmachają...ale to zrozumiałe 😁

stef
7th-September-2016, 17:56
Ja wręcz odwrotnie, jeżdżąc FX-em i mijając inne Infiniti nie spotkałem się z obojętnością a tym bardziej odwracaniem głowy :)


Dokładnie tak samo! infiok

COUGAR
7th-September-2016, 22:11
Zgadzam się z kolęgą ciężko z Pozdrowieniem na drodze przez posiadaczy infi ;/ Przekonałem sie nie raz. Jeżdząć dawniej cougarem jak tylko ktoś kogoś zobaczył zawsze było pozdrowienie uśmiech i przeważnie zjazd na parking na bajere.Zresztą są częste spoty i zajebiste zloty troche mi brakuje tego na ifans.Tutaj ostatni zlot na którym udało się chodz chwile być :) https://www.youtube.com/watch?v=8cIuKMdF1Ts

kmn
8th-September-2016, 08:25
Bardzo fajny filmik. A z pozdrowieniami to niestety tak jest, ja też macham raz ktoś odmacha raz nie :)

Black
8th-September-2016, 08:32
coś w tym jest,jeżdżę swoim już od 8 lat (kupa czasu swoją drogą) i nie przypominam sobie żeby jakiś kierowca z infi przekazał mi znak pokoju:).

Ubiq
8th-September-2016, 09:40
Zgadzam się z kolęgą ciężko z Pozdrowieniem na drodze przez posiadaczy infi ;/ Przekonałem sie nie raz. Jeżdząć dawniej cougarem jak tylko ktoś kogoś zobaczył zawsze było pozdrowienie uśmiech i przeważnie zjazd na parking na bajere.Zresztą są częste spoty i zajebiste zloty troche mi brakuje tego na ifans.Tutaj ostatni zlot na którym udało się chodz chwile być :) https://www.youtube.com/watch?v=8cIuKMdF1Ts

Fajny filmik. No przydałoby się coś takiego na ifans :)

sirtrojan
8th-September-2016, 15:31
Pamiętaj ze Infi to auto dla indywidualistów - 2 takie same to już tłum ;)

filmik kozak

korzen
8th-September-2016, 15:40
No u nas na Slasku to nie ma dnia zebym przynajmniej 2 dziennie FX 2 generacji nie zobaczyl. Strasznie ich duzo. Taki Lexus RX czy nawet Cayenne to przy tym egzotyka wrecz... Co innego G... Czy G35, czy G37 to zadkosc. Zreszta podobnie z Mka..

Ubiq
8th-September-2016, 15:50
SAABy też auta dla indywidualistów - a poziom zaangażowania userów w pomoc innym i sympatię na drodze nieporównywalna.


Pamiętaj ze Infi to auto dla indywidualistów - 2 takie same to już tłum ;)

filmik kozak

sirtrojan
8th-September-2016, 15:55
ZObacz jak cieżko zebrać ludzi na spota a co dopiero wymagać żeby sie pozdrawiali.

Poza tym dochodzi ilość Saabin na drodze w porównaniu do Infi.
Śmigam teraz Volvo i tu jest jak w saabie. W korku ktoś obejrzy twoje auto , uśmiechnie się , machnie ...


Infi raczej sie nie psuja wiec i tu nie ma "solidarności w awaryjności".

korzen
8th-September-2016, 16:32
To nie chodzi o awaryjnosc. Po prostu wiekszosc infiniti to nowe modele. Drogie... Raczej nie tylko dla pasjonatow, a dla ludzi co cenia sobie styl. No i spasuje komus wyglad. Najwiecej jest FX 2 generacji. A to auto nie kupowane z pasja, tylko dla tego ze ladne, modne i jest sie czym pokazac... Zauwaz, ze wiekszosc wlascicieli najnowszysch Volvo, Mercow czy Bmw tez nie jezdzi na spoty... Podejrzewam, ze po prostu nie maja czasu...

Drzymek
11th-September-2016, 13:24
Ja pozdrawiam sie z właścicielami zetek robiąc mocną przygazówkę, oni zazwyczaj robią to samo, przez co nie małe zamieszanie na ulicy się robi;-)

Ubiq
16th-September-2016, 16:41
No jak się ma 3.5 to można :) Ja teraz to powinienem się pozdrawiać z właścicielami Mercedesów ;)

Beckett
8th-October-2016, 02:08
Fajny filmik. No przydałoby się coś takiego na ifans :)

Jak kupię FX'a to oferuję swojego drona do nakręcenia takiego, a może i lepszego filmiku :)

COUGAR
10th-October-2016, 22:45
Beckett jestem za tylko trzeba zrobić jakiś większy spot a może nawet zlot :) Nas wtedy zainspirował film kolegów z mustanga ,robi wrażenie aczkolwiek oni zawsze mieli kase i zrobili go naprawde profesjonalnie :) to ten filmik https://www.youtube.com/watch?v=yj1kBHcAbzw Dodam że po moim ford cougar następcą miałbyć włąsnie mustang a zostało infi i w sumie nie żałuje :) Dodam że ostatnio miałem odmachane od pani ze srebnego fxa w mielcu:)

Beckett
11th-October-2016, 02:13
Beckett jestem za tylko trzeba zrobić jakiś większy spot a może nawet zlot :) Nas wtedy zainspirował film kolegów z mustanga ,robi wrażenie aczkolwiek oni zawsze mieli kase i zrobili go naprawde profesjonalnie :) to ten filmik https://www.youtube.com/watch?v=yj1kBHcAbzw Dodam że po moim ford cougar następcą miałbyć włąsnie mustang a zostało infi i w sumie nie żałuje :) Dodam że ostatnio miałem odmachane od pani ze srebnego fxa w mielcu:)

O ile jeszcze nie posiadłem umiejętności kręcenia tak filmów, aczkolwiek ćwiczę, tak dronem mogę machnąć zarówno panoramę, zdjęcia z góry, jak i nagrywanie jadącego auta dookoła. Jeśli złapiemy pomysł, to może nie jakością, ale kreatywnością zakasujemy tych od Mustangów :D