PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Polskie menu



sebastian77
10th-October-2016, 21:10
Witam czy możecie polecić firmę która wgra polski język nie chodzi o same mapy tylko cały sysytem, może był temat ale nie mogę znaleźć:typing::typing:

220483
10th-October-2016, 22:06
Na obecną chwilę to chyba tylko firma "Uczymy Auta Polskiego". Ode mnie na początku tego roku chcieli 4500 zł za taką usługę. Nie skorzystalem

sebastian77
11th-October-2016, 20:28
dzwoniłem 1500zł. i mapy z 2015r
Na obecną chwilę to chyba tylko firma "Uczymy Auta Polskiego". Ode mnie na początku tego roku chcieli 4500 zł za taką usługę. Nie skorzystalem

RobsonWawa
11th-October-2016, 21:04
Uczymy Auta Polskiego za wgranie polskiego do wersji EU - ok 1500 zł. za wersję USA ok. 4000 zł a to dla tego , że wymieniają cały system, nie tylko oprogramowanie.

JuliuszCezar
25th-November-2018, 13:03
Witam.
Temat już może stary ale właśnie na niego natrafiłem niedawno kupiłem FX-a 30 i szukałem firmy do spolszczenia nawigacji. Po przejrzeniu internetu i wykonaniu kilku telefonów okazało się że tylko jedna firma w Polsce jest w stanie to zrobić Uczymy Auta Polskiego koszt 1500 zł. Po spolszczeniu wszystko ok, wszystkie wyświetlane napisy w języku Polskim, tylko komunikaty które wydaje się głosowo do urządzenia niestety trzeba mówić w języku angielskim. Urządzenie nie rozumie Polskiej mowy ( za 1500 zł myślę że powinno mowę Polską rozumieć) no i komputer pokładowy oczywiście też nie spolszczony. Mapy wgrane aktualne z z 2018 roku, w przypadku aktualizacji w przyszłości koszt w granicach 400-500 zł. Płyty które wgrywali zostawiają u klientka. Firma dojeżdża do klienta w umówione miejsce To tak informacyjnie jakby ktoś się chciał zdecydować na taką przyjemność.
Pozdrawiam.

Ologt
26th-November-2018, 14:45
Mi w tym roku robiła w/w firma i mam wszystko spolszczone , komendy głosowe w j.polskim i komp pokładowy też (1400zł)

JuliuszCezar
27th-November-2018, 20:37
Mi w tym roku robiła w/w firma i mam wszystko spolszczone , komendy głosowe w j.polskim i komp pokładowy też (1400zł)

Mam pytanie ? Czy po spolszczeniu nawigacji nawigacja reaguje na polską mowę, czy tzeba to ustawić jakąś w ustawienieach. U mnie nie reaguje na polską mowęjak przekazuje komunikaty to nie reaguje. Ja robiłem naukę mowy w teście trzeba było otczytać cyfry i po ich powtórzeniucały czas mam komunikat że nie prawidłowe spróbuj ponownie, navi niby powtarza co ja powiedziałem ale odczytuje zupełnie co innego. Może kolego podpowiesz jak to u ciebie wygląda. Jeśli chodzi o komp. pokładowy to powiedzieli że tego nie spolszczają.

Ologt
30th-November-2018, 18:47
https://www.youtube.com/watch?v=3K2-z8nQ-zY