PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Alarm Infiniti G35



baju92
16th-October-2016, 23:18
Panowie mam problem z alarmem mianowicie sam sie włacza
jaka może byc tego przyczyna ?

tiger456
17th-October-2016, 08:25
Zacznij od tego, czy w kluczyku (pilocie) nie dochodzi do zwarcia. Wyjmij środek, wyczyść, wysusz i zobaczysz. Jak nie pomoże to pisz. Będziemy kombinować.

ranGo
17th-October-2016, 08:55
U mnie też alarm zaczął sam się włączać. Przyczyną nie jest przycisk alarmu pod maską ani w bagażniku, przy wyłączonych czujnikach ruchu też się włącza a również nie świeci lampa w kabinie podczas włączenia alarmu. Spróbuje jeszcze tego z pilotem tzn najpierw wyciągnę baterie z jednego pilota a jak nie pomoże to i z drugiego.

baju92
23rd-October-2016, 09:15
wyczyściłem pilot i bez zmian , zauważyłem że jak zamykam auto na kluczyk nie z pilota to sie nie włacza alarm

tiger456
23rd-October-2016, 10:37
Spróbuj zamknąć samochód z pilota, podejdź od strony pasażera i zobacz czy centralka domyka do końca blokadę. Jeżeli nie, to masz standard w Infiniti, czyli zamki do naprawy i po problemie :)

dewon7
23rd-October-2016, 10:46
wyczyściłem pilot i bez zmian , zauważyłem że jak zamykam auto na kluczyk nie z pilota to sie nie włacza alarm

Zamknięcie samochodu kluczykiem nie powoduje uzbrojenia alarmu. Tylko pilot aktywuje alarm.
Sprawdź zamek jak napisał Tiger. Jeśli to nie pomoże to sprawdź jeszcze wiązkę przewodów idących z bagażnika ( przy prawym zawiasie). Wiązka lubi się przecierać i powodować np. że nie można bagażnika otworzyć. Może któryś z kabelków się przetarł, przez co komp. otrzymuje sygnał o otwartym bagażniku...

baju92
23rd-October-2016, 14:16
Dzięki Panowie za Info , sprawdze to jutro i dam znać ;)

baju92
26th-October-2016, 16:34
sprawdziłem , wina zamka bo sie nie zamyka lewa strona