PDA

Zobacz pe?n? wersj? : uwaga oszust mechanik



sabi82
17th-October-2016, 22:11
uwaga panowie skorzystalem z oferty naprawy silnika remont generalny pan poinformowal mnie ze zrobi to w 3 dni wkoncu sie specjalizuja w tym silniku. po dwuch tygodniach opowiada mi bajki ze dopiero wal przyszedl po szlifie i czy wogole chce nowy za doplata 1000 zl czy ten po czym gdy mu mowie ze auto musi byc do czwartku bo jest termin lakeirnika to proponuje ze odbiore takie jak jest a po lakierniku przywioze na remont hehe przeciez juz sie zabieral za skladanie to jaki remont po lakierniku. stary numer oszusta. podczas rozmowy telefonicznej uzyl stwierdzneia ze mnie pojebalo.. no i sie zaczelo . nie wie z kim rozmawia to uslyszal pare gorzkich slow . zaczal od tego momentu straszyc mnie policja itp ze nagral rozmowe ze go nękam ze namawiam do samobujstwa . no ludzie dom wariatow kur..a jego mać pojade tam do niego i jezeli auto do czwartku jest nie zrobione zażądam od niego zwrotu kosztow za wynajem samochodu zastepczego na caly okres naprawy. oto link do jego oferty na olx naprawde lepiej uważajcie bo to stary naciągacz i debil przy okazji mega

https://www.olx.pl/oferta/silnik3-5-v6-espace-murano-altima-maxima-infinity-remonty-general-CID619-ID9MR4X.html#d3e5e32f13

Beckett
17th-October-2016, 22:31
Wrzuciłbym raczej w NIE POLECAM... a ogólnie to współczuję.

ArtPol74
18th-October-2016, 07:39
Nie taki debil, jak Cię naciągnął ��.Powodzenia!

Miko
18th-October-2016, 09:31
Współczuje ...

sabi82
18th-October-2016, 10:06
hmm naciagnąl na strate czasu bo pieniedzy jeszcze nawet nie powąchał :) tutaj zadziała pionchopiryna napewno najlepiej to sie leszcz nauczy rzetelnosci .

korzen
18th-October-2016, 12:33
No i jednak specjalisci robiacy remont za niecale 6tys zl nie sa profesjonalistami? Mowilismy na poczatku, ze remont to 10-12tys zl i pozadny warsztat. Walu sie nie szlifuje w tym motorze (koszt ew azotowania po szlifie walu podwaza oplacalnosc przedsiewziecia), tylko zaklada nowy/nie uszkodzony. Juz jak uslyszalas o szlifie walu to powinnas zabrac auto gdzie indziej. Tego nikt w tych piniadzach nie zrobi pozadnie. Zaplacisz finalnie 6tys zl i bedziesz sie pozniej szlajala po sadach z nowym wlascicielem bo sie posypie...
Szukaj silnika, albo oddaj do pozadnego mechanika. Remont ma sens jak zostawiasz auto dla siebie.

tiger456
18th-October-2016, 22:15
No i jednak specjalisci robiacy remont za niecale 6tys zl nie sa profesjonalistami? Mowilismy na poczatku, ze remont to 10-12tys zl i pozadny warsztat.

Chciałem to wczoraj napisać, ale już mi się nie chciało...

COUGAR
18th-October-2016, 22:30
Nie chce sie rozpisywać ,ale jak chcesz pewnego mechanika co nie jednen silnik remontował w tym i mój to daj znać na priv :) Tam gdzie masz zabrałbym szybciej niż dałeś..

sabi82
18th-October-2016, 22:52
chyba jednak bedzie to nowy tn uzywany silnik szkoda sie meczyc z tym remontem. jakie oznacznie ma ten motor ktos wie ? czego dokaldnie szukac infiniti fx 35 rok 2005 naped na dwa koła

Coobcio
19th-December-2016, 10:39
Tuleje ten silnik ma zwyczajne żeliwne...
Ps. Silnik montowany podłużne rwd i awd ma taki sam.blok jedynie różni się miską olejowa.
Jak szukasz to podejdzie ci z:
Nissan 350z do 2005 roku
Infiniti g35 do 2005roku

queendream
5th-August-2017, 00:03
Przepraszam, że odświeżam ten temat, ale prawie co oddałam do tego Pana swój samochód do regeneracji silnika w murano v6, 242 KM. Chciałabym się zapytać czy ktoś miał podobne przeżycia z tym warsztatem i nadal tak oszukuje? :załamana: dałam się nabrać na kupno samochodu z uszkodzonym silnikiem i już myslałam, że ten warsztat będzie wybawieniem a tu czytam taie rzeczy, ewentualnie ma ktoś kogoś polecić kto sie zna na takich silnikach i wiedziałby co mu dolega?

Black
5th-August-2017, 00:10
ewentualnie ma ktoś kogoś polecić kto sie zna na takich silnikach i wiedziałby co mu dolega?

Uderz do Coobcia,to chyba jedyna osoba w PL która ogarnia te silniki.

queendream
5th-August-2017, 00:37
Dzięki za poradę, już napisałam do coobcio garage na fb, a skąd on jest? Bo samochód raczej nie nadaje się do jeżdżenia.

Black
5th-August-2017, 10:32
http://coobcio.pl/ ewentualnie napisz do niego tu na PW,namiar masz na poprzedniej stronie.

stef
15th-October-2017, 00:00
Przeczytałem pierwszego posta i myśle sobie .... o ku..wa! Miałem to na żywo. Mój znajomy tam oddał auto na swap VQ35 do RX8 a na opisanie jego historii zabrakłoby miejsca na tym forum. Jedno powiem - hardcore. Dziwie się, że nie pojechał tam z ruskimi i ostrą bronią , to tak w przenośni ;). Auto ostatecznie odebraliśmy nie skończone i kończymy sami ale co się działo przed odbiorem to się nie da opisać. Gość jest z kosmosu. Odradzam wszelkimi ręcami które posiadam.