PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Tylna tablica - podkładka



Beckett
18th-October-2016, 23:12
Oy!

W moim aucie tablica rejestracyjna była przez poprzedniego właściciela przykręcona na żywca śrubami, a na chromowanej listwie była naklejona jakaś gumowa uszczelka, by rabanu nie robiło to przy zamykaniu klapy. Można dokupić jakąś podkładkę plastikową, by to do ludzi doprowadzić?

BTW - jakie żarówki podświetlają tą tablicę, mam jedną do wymiany, więc poprawię od razu obydwie.

djoneway
19th-October-2016, 11:20
Żarówki w5w, trzonek T10, natomiast jak Ci się chce możesz przyciąć tylną tablicę rejestracyjną o ok. 1-2 cm tak żeby nie uciąć oznaczeń i wtedy blacha idealnie wchodzi w miejsce fabryczne nie zasłaniając chromowanej listwy. Oczywiście są ramki na kwadratowe rejestracje jeśli chcesz ominąć powyższe kroki.

tiger456
19th-October-2016, 11:24
Popieram, tak jest zrobione i u mnie :)

maxs
19th-October-2016, 20:38
Nie polecam ramki na tył, miałem ją przez kilkanaście miesięcy dopóki jej "dociski" razem z tablicą rejestracyjną nie odleciały w kosmos na wybojach nowej huty:) teraz mam przyczepioną bezpośrednio do klapy i jest ładniej i nie ma obaw że odleci:) a jeszcze można ją delikatnie odgiąć w dolnej części i też wchodzi a jakoś super nie szpeci...

Grain
19th-October-2016, 22:48
Policja zwraca uwagę na przycieta tablice?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

djoneway
19th-October-2016, 23:11
Policja zwraca uwagę na przycieta tablice?

Jeśli wszystko co się na niej znajduje jest czytelne to nie słyszałem żeby były jakieś problemy z tego tytułu, to jest na tej samej zasadzie jak odginanie rejestracji. W takiej ilości jaką należy przyciąć, praktycznie nie zauważalne.

Ologt
19th-October-2016, 23:45
Może taka jak moja ???
8515

Jest projekt że w w przyszłym roku mają u nas wejść rozmiary tablic USA i Japońskich

http://www.polskatimes.pl/motofakty/aktualnosci/a/bedzie-nowy-wzor-tablic-rejestracyjnych,10497137/

Beckett
19th-October-2016, 23:51
Może taka jak moja ???
8515

Jest projekt że w w przyszłym roku mają u nas wejść rozmiary tablic USA i Japońskich

Nie masz naklejki homologacyjnej na niej - nie czepiają się Niebiescy?

Ologt
19th-October-2016, 23:56
na razie nie ,ale oryginalna tablica leży w bagażniku i taśma 3M na wszelki wypadek.

Grain
20th-October-2016, 08:19
Tak chyba zrobię gdzie robiłeś tą tablice?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka