PDA

Zobacz pe?n? wersj? : kierownica - multifunkcja



Beckett
19th-October-2016, 00:27
Oy!

Nie działa mi ściszanie radia i przeszukiwanie stacji "w dół" (lewa strona kierownicy). Ciągnąc poszczególne kontrolki w dół nie czuję oporu, będąc starym prykiem, który grał na Atari i Commodore na joysticku, mam wrażenie, jakby dolny styk przełącznika nie działał.

Poradźcie :)

Ave!

tas23
20th-October-2016, 16:18
Mi co prawda nie działała prawa strona (tempomat), ale rozbierałem to sobie. Po obu stronach masz takie kostki, w których są styki. Jeśli to to, to moim zdaniem sprawny elektronik to ogarnie.
Zresztą wyjmujesz poduszkę (tu masz filmik jak to zrobić: https://www.youtube.com/watch?v=EPQ2sEYjKJU), odczepiasz plastik od przełączników i masz wszystko na wierzchu. Całość zajęła mi może z 10 minut z ponownym montażem. Uważaj, bo jak odczepisz ten plastik to między tymi "kontrolkami" do ciągania dół/góra a mikrostykami są takie plastikowe "cycki", wyglądające jak biały gwoździk o wymiarach może 2x5mm. Łatwo się gubią, bo ja ledwo zauważyłem że mi w ogóle wypadł:)
U mnie to działało i miałem do wymiany taśmę, tę spiralną... W zeszłym miesiącu w Warszawie zapłaciłem za diagnozę i wymianę ~1950 zł brutto.