PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Problem z napinaczem... ??



Jacob_USA
2nd-February-2010, 03:30
Witajcie dzisiaj wracajac ze sklepu po przyjezdzie pod dom slysze dziwny dzwiek z pod maski... na poczatku myslalem ze to ogrzewanie porpostu tak chodzi wylaczylem i nadal dzwiek dziwny sie wydobywa... zaznaczam zanim autem gdzie kolwiek ruszam pochodzi sobie 5 min.

Tutaj film z tym dziwiekiem aaa i to sie dzieje jak dodam gaz bo jak zapale silnik chodzi normalnie...

http://i219.photobucket.com/albums/cc34/elofek1/th_P1250002.jpg (http://s219.photobucket.com/albums/cc34/elofek1/?action=view&current=P1250002.flv)

Black
2nd-February-2010, 09:39
To co Ty grzejesz go jak diesla ;),dzwięk rzeczywiście dziwny,może to łozysko z osprzętu np w pompie wody?

Jacob_USA
2nd-February-2010, 09:41
Jezeli to sie okaze to takie sobie zafunduje

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ORG-NISSAN-Z33-G35-Fairlady-Skyline-Light-Pulley-Blue_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem3a566d9832QQitemZ2 50558126130QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAcc essories

sirtrojan
2nd-February-2010, 20:08
A ile stopni tam u was teraz jest? Jak mocno poniżej -10 to wszystko jest możliwe. Jak będziesz rano wyjeżdzał z garażu a on będzie tak wył to jest kłopot. Zakładam jednak że będzie ok.

Jacob_USA
2nd-February-2010, 20:16
No i w garazu mam nawet ogrzewanie... zapalilem auto pochodzil sobie chwile zeby sie zagrzal.. i co? to samo.... co wczoraj temperatura 0 stopni... mysle ze to beda napinacze w piatek auto jedzie do servisu na inspekcje. Ale jestem troche zdruzgotany...

Jacob_USA
2nd-February-2010, 21:55
Jadac teraz na poczte caly czas go deptalem do oporu teraz piszczy tylko chwile jak opadaja obroty cichnie... moze za malo nim jezdze ?? :|

Jacob_USA
6th-February-2010, 02:33
Jestem poraz pierwszy zawiedziony... bylem w servisie powiedzieli mi ze wszystko wporzadku z autem ze ten pisk to z Intake jest nie bede sie z nimi klucil ale to nie jest pisk z Intake wiec w next piatek jade na druga strone miasta do innego dealera INFINITI...

sirtrojan
6th-February-2010, 02:54
zdejmij intaka i podłącz oemowy filterek
jak będzie ok tzn ze nic kolesie nie wiedza co jest nie tak i obwiniają to co jest innego niz OEM :/

Jacob_USA
6th-February-2010, 03:44
Grzegorz nie bede uswiadamiał ludzi ktorzy w swoim kraju jezdzili na osłach a w US naprawiaja INFINITi to mnie dzis zirytowało jak mlody meksyk wyszedl i kluczyki mi dawał.... ledwo jeszcze po angielsku mowił

Black
6th-February-2010, 10:05
jak intake może piszczeć?,przecież ewidentnie slychać że dzwięk pochodzi z okolic osprzętu.
temu meksykańcowi chyba tequila nie służy.

Jacob_USA
6th-February-2010, 16:08
jak intake może piszczeć?,przecież ewidentnie slychać że dzwięk pochodzi z okolic osprzętu.
temu meksykańcowi chyba tequila nie służy.

Dlatego mnie zirytowali troszke w tym servisie i zmieniam go napewno... na dodatek uje**** chcial wsiadac do mojego czystego auta !! myslalem ze mnie potarga.

Parker
15th-February-2010, 09:40
IMHO to pompa wspomagania .... Masz dobry poziom oleju P/S ? Nie jest spieniony ?

Jacob_USA
15th-February-2010, 16:10
IMHO to pompa wspomagania .... Masz dobry poziom oleju P/S ? Nie jest spieniony ?

O Tobie właśnie myślałem zeby Ciebie zapytać hehehe
Ale bylem już i sprawdzałem to jest Alternator wiec nic innego jak lozyska które pewnie sa do wymiany

quku
15th-February-2010, 17:54
sprawdz może coś takiego na pasek wieloklinowy najpierw jeden potem drugi palcem nałóż troche zwykłego oleju silnikowego jak przestanie to pasek do wymiany

Jacob_USA
15th-February-2010, 18:11
Pasek wymienialem 2 miesiace temu wiec to odpada