PDA

Zobacz pe?n? wersj? : EX30d - samochód wyłącza sie podczas jazdy



POCISK35mm
1st-December-2016, 13:43
Panowie, need help !
W EX-ie mojej żonki dręczy następujący problem: samochód podczas jazdy w pewnym momencie po prostu się wyłącza. Wstawiłem go miesiąc temu do ASO w Warszawie i odebrałem dopiero po 3 tygodniach, bo tyle trwała diagnoza - nie mogli namierzyć co się dzieje bo nie pokazywało żadnych błędów. W końcu zdiagnozowali problem z pompą paliwa. Wymienili jakiś zawór i pomogło.... ale może na tydzień. Kilka dni temu dzwoni żona, że samochód znowu gaśnie. Wstawiłem go od razu do ASO. Po 2 dniach odebrałem - nie pokazuje żadnych błędów i im na jeździe testowej nie zgasł. Jeżdżę tym autem od wczoraj i rzeczywiście w pewnym momencie przy niższych obrotach (głównie podczas zatrzymania na światłach czy przy zwolnieniu) samochód "losowo" się wyłącza. Losowo tzn jest to problem występujący raz na jakiś czas. Zrobiłem nim ok 50km i zdarzyło się to 4 razy. Co robić? Czy ktoś zna problem albo komu oddać do naprawy bo do ASO w Wawie już nie mam cierpliwości :mad: Kiedyś serwisowałem moją G35Coupe u Lesiaka, ale teraz patrzę - same negatywne opinie w necie ! Z góry dziękuję, Bartek.

milo222
1st-December-2016, 14:07
jak mi leciał czujnik położenia wału to tak było ale wtedy też był problem z zapalaniem czasem

sabi82
1st-December-2016, 21:02
moze start stop zamontowany :) oczywiscie zartuje