PDA

Zobacz pe?n? wersj? : FX30dS 11" - lewa lampa nie skręca



Casian
2nd-December-2016, 14:05
Chciałbym zabrać się za naprawę lampy ponieważ od jakiegoś czasu zauważyłem, że lewa lampa "nie podąża za kierownicą". Prawa elegancko świeci w kierunku jazdy / obrotu kierownicy lewa patrzy do przodu. Czy ktoś spotkał się z problemem? Co to może być? szykuje się wymiana silniczka? Coś się odłączyło? Jak się za to zabrać? W lewej też mam bardziej wypalony żarnik xeonu (ale obu faktów nie łącze ze sobą).

Pozdrawiam
CaS

Beckett
2nd-December-2016, 16:31
Chciałbym zabrać się za naprawę lampy ponieważ od jakiegoś czasu zauważyłem, że lewa lampa "nie podąża za kierownicą". Prawa elegancko świeci w kierunku jazdy / obrotu kierownicy lewa patrzy do przodu. Czy ktoś spotkał się z problemem? Co to może być? szykuje się wymiana silniczka? Coś się odłączyło? Jak się za to zabrać? W lewej też mam bardziej wypalony żarnik xeonu (ale obu faktów nie łącze ze sobą).

Pozdrawiam
CaS

Miałem tak w A6 - padł silniczek. Nie znam konstrukcji w Infi, ale raczej operacka wymiany lub naprawy, jesli to jakies mechaniczne uszkodzenie.Jakiegoś speca od lamp wypytaj.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

bartek1706
2nd-December-2016, 18:27
Próbowałeś podczas jazdy czy na postoju? Według instrukcji na postoju działa tylko prawa, a obie od pewnej prędkości.


Sent from my iPhone using Tapatalk

grabba
2nd-December-2016, 19:44
U mnie też lewa na postoju nie działa. Tak już jest.

Casian
3rd-December-2016, 00:52
Sprawdzałem przy minimalnej prędkości podczas parkowania w garażu i podjazdu pod ścianę...chociaż podczas jazdy chyba też nie działa...sprawdzę to dokładnie...

Wysłane z mojego SM-T580 przy użyciu Tapatalka

Buziaczek81
3rd-December-2016, 08:26
Sprawdzałem przy minimalnej prędkości podczas parkowania w garażu i podjazdu pod ścianę...chociaż podczas jazdy chyba też nie działa...sprawdzę to dokładnie...

Wysłane z mojego SM-T580 przy użyciu Tapatalka
U mnie w EX tylko prawa skręca przy małej prędkości a lewa nie.Tylko od jakieś prędkości skrecaja obydwie.Jest to normalne tak napisane jest w instrukcji.

Casian
28th-December-2016, 17:58
Sprawdziłem wszystko dokładnie. Tak jak pisaliście wyżej, że działa prawa a lewa lampa dołącza się przy wyższej prędkości. Najlepiej daje się to zauważyć w mglistą pogodę...

Wysłane z mojego SM-T580 przy użyciu Tapatalka

JuliuszCezar
5th-April-2020, 23:03
Witam.
Podczepię się pod temat. W moim Infiniti FX 30 nie działa podnoszenie prawego reflektora, po uruchomieniu ksenon świeci w dół. Przypuszczam że padł jakiś silniczek sterujący, chyba że ktoś wie co to może być, jak to naprawić, lub gdzie kupić o ile można coś takiego dostać jako oddzielną część, a nie cały reflektor.