PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Problem z ogrzewaniem



Daro
2nd-December-2016, 19:15
Witam panowie. Wie ktoś może gdzie jest czujnik temperatury wewnętrznej w fx45. Mam taki problem, że jak ustawie temperaturę na min. tj. 18 ogrzewania nie ma, jak na 18,5 to grzeje na maxa.

Daro
6th-December-2016, 18:02
Tyle fachowców na forum. Podłączają pod kompa, mają Konsulta, serwisówki i nikt nic nie wie? Temat już ogarnąłem sam. Jakby ktoś kiedyś szukał to jeden czujnik jest przy kolanach kierowcy a drugi na parowniku. Między zmieniarka a wyświetlaczem jest modół klimatyzacji i t są podpięte.

sirtrojan
6th-December-2016, 18:13
No tak , Powinniśmy rzucić wszystko i szukać dla ciebie czujnika. Jak nie z doświadczenia, to może na forach w US albo u ruskich - też maja ogromne doswiadczenie.
Przepraszam następnym razem postaram się bardziej - co z tego ze pracuje 14h na dobę i tak samo przeleciał mi weekend - przecież DARO szuka czujnika wiec powinienem się bardziej postarać...

Jak ci się nie podoba na forum i nie otrzymujesz oczekiwanej pomocy to nie zatrzymuje.

tiger456
6th-December-2016, 18:28
Brawo Sir! :clap2:

slepy62
6th-December-2016, 22:04
No tak , Powinniśmy rzucić wszystko i szukać dla ciebie czujnika. Jak nie z doświadczenia, to może na forach w US albo u ruskich - też maja ogromne doswiadczenie.
Przepraszam następnym razem postaram się bardziej - co z tego ze pracuje 14h na dobę i tak samo przeleciał mi weekend - przecież DARO szuka czujnika wiec powinienem się bardziej postarać...


hmm... cena SirSławy lol

a tak na poważnie to może ustalimy ten opłatek zakrapiany tequilą

Daro
8th-December-2016, 17:45
Jeżeli kogoś uraziłem, to sorki. Po prostu moja irytacja sięga zenitu bo nacieszyłem się autem 1,5m-ca a kolejny miesiąc stoi w warsztacie. Dzisiaj do mnie wraca a usterka nie usunięta. Jest tak gorąco w trasie że mi się słabo robi, a malutki dzieciaczek wymiotuje. Okna nie otworzę bo go przewieje. Trochę szyberdach ratuje. Na dniach czeka mnie kolejna trasa. Myślałem, że dla kogoś kto się zajmuje FX na co dzień, ma programy i dokumentację to jakiś banalny problem.��
Mówią na warsztacie że nie mogą swoimi programami zdiagnozować który to czujnik jest ewentualnie uszkodzony. Moim zdaniem chyba można to ustalić przy pomocy zwykłego miernika. Zaczynam myśleć że oni wiedzą co jest grane i naprawa będzie droga, a ma iść na koszt sprzedawcy auta który jest znajomym mechaników. Do tego jeszcze problem z układem odsysania par paliwa, błędy od sondy i auto pali w mieście 27L/100km. :frusty: