PDA

Zobacz pe?n? wersj? : g37x - tuning



Andrzej
28th-December-2016, 18:19
Po długiej nieobecności na forum, sprzedaży mojego fx50s, przyszedł znowu czas na infiniti.
Tym razem stałem się posiadaczem g37x z 2013, roku w kolorze białej perły z przebiegiem 20 tys km.
Bardzo ładny egzemplarz :)
Samochód ma w sumie podstawowe wyposażenie plus: (tak mi sie wydaje) szyberdach, ładny oryginalny szeroki tylni spojler w kolorze nadwozia i to chyba tyle z dodatkowych rzeczy.

Myślę o pewnych zmianach jak :
-felgi 18 cali ( z tym mam największy problem podobają mi sie 19 tylnie od coupe, ale nie wiem jaki będzie komfort jazdy)
-hamulce akebono (kupione) połączone z wymianą przewodów hamulcowych na sztywne, tarcz etc
-wymieniłem już przedni zderzak na ten od wersji sport plus chcę dokupić dokładkę do wersji Aero
-manetki w kierownicy
-czarna podsufitka z alcantary
-dokładka carbon do tylniego zderzaka
-podświetlane progi infiniti
-pakiet powitalny (podświetlenia)
-poważnie myślę o dolocie stillen i podniesieniu mocy

i teraz pytanie, cy uważacie, że te zmiany są sensowne i czy dolot faktycznie podniesie moc, chciałbym w tym aucie osiągną około 350 KM, bez instalowania turbo, myślałem o chip tuning, dolocie, wymianie wydechu na sportowy.
Ogólnie uparłem się na te 350 koni, ewentualnie czy wiecie co powoduje, że moc w wersjach IPL zostaje podniesiona do 350 KM.

Pozdrawiam
Andrzej


-8828Witam Was Serdecznie,

sirtrojan
28th-December-2016, 18:30
Dobra Andrzej
kiedy go sprzedajesz i za ile :becky:

Andrzej
28th-December-2016, 19:12
hehe Witam Cie serdecznie po latach nieobecności :)
Daj mi na razie troszkę czasu by stał się piękny :) Nie będę żałował grosza na niego :) gdy tylko go dokończę zamieszczę fotki tego pojazdu z pięknej wakacyjnej scenerii :) mieszkam na stałe w Maladze i to jest miejsce zamieszkania tego pojazdu :) tak apropo może jakiś zlocik do Malagi :)

sirtrojan
28th-December-2016, 20:55
tak sie świetnie składa ze jutro bede w Maladze - na poważnie :)

potem biorę auto i śmigam do Sevilli

grabba
28th-December-2016, 20:58
Ja bym wstawił kompresor.

Andrzej
28th-December-2016, 22:25
Nie no Panowie, tak na poważnie to w Maladze bierze się auta tylko z jednej wypożyczalni :) www.malagaudrive.com ,
Z opinią 4.8 na google , wynajmem infiniti (jedna z nielicznych jak nie jedyna) i oczywiście polską obsługą. Widzę chyba ,że jakąś reklamę trzeba zamówić jak są jeszcze rodacy którzy o tym nie wiedzą :)
Pozdrawiam Was

sirtrojan
28th-December-2016, 22:34
Dodaj w ogłoszeniu ze mówimy po polsku i już masz +50% więcej rodaków :P

Dzięki za zaproszenie ale grafik mamy napięty - jak napisałem , spotkamy się "następną razą" :)

Black
28th-December-2016, 23:13
Znowu Infi?,no to Andrzej musimy kiedyś zmierzyć się na Cargo jak to było gdy mialeś FX 50,ale dostałeś baty...znaczy dostałem:)

co do modów to dolot poza dźwiękiem odczuwalnych zmian nie da,pobaw się wydechem i komputerem.

Andrzej
29th-December-2016, 02:41
hej Witam Serdecznie :)
Dzięki stokrotne za rady, czy znasz możę jakąś firmę w Polsce która mogłaby wykonać dobry wydech plus zrobić zmiany w kompie ?trochę wypadłem z forum i nie wiem czy kogoś tu mamy kto się zajmuje takimi modyfikacjami :)
Pozdr

Black
29th-December-2016, 11:24
Wydech to http://www.el-tec.pl/pl/ z Piastowa,ogarną też dolot ale są drodzy...

jeżeli chodzi o kompa to tylko Coobcio przychodzi mi na myśl.

dewon7
29th-December-2016, 12:18
Cześć Andrzej! :) Kopę lat :)

MaciekGT
24th-May-2017, 15:30
hej Witam Serdecznie :)
Dzięki stokrotne za rady, czy znasz możę jakąś firmę w Polsce która mogłaby wykonać dobry wydech plus zrobić zmiany w kompie ?trochę wypadłem z forum i nie wiem czy kogoś tu mamy kto się zajmuje takimi modyfikacjami :)
Pozdr

Czy robiłeś coś z autem? Jestem ciekaw jaką ścieżką Ty pójdziesz?... Ja osiągnąłem te Twoje wymarzone 350kM, chętnie zobaczę co Tobie się uda i jak. :eyebrows: