PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Klimatyzacja



seba79
30th-September-2010, 06:18
Mam wlaczone auto ,wciskam przycisk Auto od klimatyzacji ,nie zaskakuje ,nie włącza sie ,nie wiem co jest po ponowieniu proby zaskakuje wlącza sie ,co to moze byc za przyczyna?

Jacob_USA
30th-September-2010, 06:24
Tym narazie bym sie Seba nie martwil jak przestanie dzialac wtedy bym to ruszal ;)

seba79
30th-September-2010, 16:32
aha ok to dzieki za rade

seba79
4th-October-2010, 19:46
Dzieki Grzesiek za naklejki wlasnie dzisiaj dostalem,jak przyprowadze auto z serwisu to nakleje i wrzuce fotki ,,bylem dzisiaj zaprowadzic auto do serwisu infiniti bo klimatyzacja i fen padly totalnie zadnej reakcji nie dziala ,przy okazji zrobia mi inspekcje bo już sie konczy ,wymienia olej i filtr i katalizator kazalem sprawdzić.

sirtrojan
4th-October-2010, 19:50
seba co ty masz za computer ze ci kropek nie stawia tylko dwa przecinki ? ;)

fajnie ze doszły - 6 dni - niezly czas :thumb: od razu widać ze Poczta Polska wyrabia normy przed zapowiadaną prywatyzacją ;)

seba79
10th-October-2010, 16:58
Wiec auto naprawili mi bezblednie dziala klima dmucha ostro,jak mi tu kolega jeden wyczytal z papierow ktore dostalem w serwisie jaka wymienili czesc ,okazuje sie ze popsul sie przekaznik prawdopodobnie jakis przekaznik ktory przekazuje informacje ,

sirtrojan
10th-October-2010, 18:03
popsul sie przekaznik prawdopodobnie jakis przekaznik ktory przekazuje informacje ,

nie zupełnie to robi ale był to przekaźnik klimy.

Max
15th-January-2011, 22:19
Nie nie zupełnie, ale niezupełnie, co prawda ;) ;)