PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Sensory odblokowania centralnego zamka



wojuś
16th-February-2017, 11:47
Witam
Powiedzcie czy obserwujecie spadek czułości sensora odblokowania zamka centralnego drzwi od strony klamki kierowcy?
U mnie od jakiegoś czasu nie odblokowuje się zamek przy włożeniu dłoni w rekawiczce a czasami bez w klamkę drzwi kierowcy. Działa przy dotknięciu każdej innej klamki tylko nie tej kierowcy. Wyczyściłem dokładnie klamkę i jej okolice ale brak poprawy. Czasami działa a czasami nie.........Czyżby wizyta w serwisie???????:heh:

slepy62
18th-February-2017, 15:37
Witam Powiedzcie czy obserwujecie spadek czułości sensora odblokowania zamka centralnego drzwi od strony klamki kierowcy? U mnie od jakiegoś czasu nie odblokowuje się zamek przy włożeniu dłoni w rekawiczce a czasami bez w klamkę drzwi kierowcy. Działa przy dotknięciu każdej innej klamki tylko nie tej kierowcy. Wyczyściłem dokładnie klamkę i jej okolice ale brak poprawy. Czasami działa a czasami nie.........Czyżby wizyta w serwisie???????:heh:

Wpierw sprawdź czy nie masz zalodzonej wewnętrznej strony klamki lub wewnątrz po jakimś myciu (kilka godzin w cieplejszym garażu) ,
jeżeli NIE - do wymiany gwarancyjnej w serwisie :infi:

wojuś
19th-February-2017, 19:33
Nic nie jest zalodzone, klamka i wnęka czyste jak kryształ a sensor raz działa a raz nie.... niestety serwis ale dopiero na przeglądzie przy 30 tyś, a tak swoją drogą czy ktoś zna cenę tego przeglądu bo po 15 tyś aż mnie wygieło....... 1050 zł, nieprawdopodobne bo w volvo bez 1800 nie wyjeżdżałem

piotrekts
19th-February-2017, 20:56
Mam to samo i nie wazne czy czyste czy brudne czy ciepło czy zimno.Nic będzie przegląd przy 60tys to trzeba zgłosić jak i pare innych rzeczy