PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Żaba do fxa..2t da radę?



sirtrojan
5th-October-2010, 14:33
Panowie czy żaba do 2t sprawdzi się przy FXie? ich ceny są w miare rozsądne i dają jeszcze kobyłki w zestawie z wygodną walizeczką.

W prawdzie mam już 2 kobylki ale co 4 to nie 2. :)

POZIOMA
5th-October-2010, 17:21
Ja sądzę że bez problemu da radę bo przecież nie podnosisz całego auta naraz.

Athens
5th-October-2010, 18:22
Możesz kupić taką 2t bo ja podnosiłem Grand Cherookie i bez problemu. Tak jak Piotrek pisze całego autka nie podnosisz, więc to się rozkłada. 4 koziołki potrzebujesz bo rozumiem, że minią będziesz to kiepskie podwozie konserwował :-D Tylko uważaj, żeby podnośnik do środka Ci nie wpadł ;-)

sirtrojan
5th-October-2010, 23:32
podniose za fabryczne mocowania do lewarka - widziałem fajnypatent z krążkiem hokejowym który miał wcięcie i nakładał się na próg hehe
czekam na sezon zimowy i zrobie sobie takie 4 sztuki :)

jak bedą kobyłki to nastepna zmiane oleju robię sam. :) ( następną po obecnej bo teraz muszę jeszcze zaprogramowac II pilota przez consult-a ;)

POZIOMA
6th-October-2010, 07:25
Grzesiu patrz żeby wszyscy z okolicy Wa-wy nie zjechali do ciebie na wymianę tego oleju:becky:

Athens
6th-October-2010, 12:41
Widzę, że VTG rośnie konkurencja ;-) A propos tej gumy pod lewarek, to naprawdę dobry patent, dobre zakłady wulkanizacyjne zawsze mają gumę w kielichu lewarka albo poduszki powietrzne. Tak w ogóle to ja muszę kluczyk dorobić, w tym temacie mi się przypomniało. Jak zatrzasnę to ewentualnie dołącze się do tematu tego klubowego gapcia co to kluczyki zatrzaskuje (zatrzaskiwał) regularnie w FX :-D Jeden komplet to nie komplet i w razie draki będzie " Aaaaa!".

sirtrojan
6th-October-2010, 20:50
100 pln i masz auto otwarte ;)